کشف جسد مرد تهرانی در اتوبان امام رضا

اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از برخورد شدید سواری سراتو با عابر پیاده و فوت وی بر اثر این حادثه خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از برخورد شدید سواری سراتو با عابر پیاده و فوت وی بر اثر این حادثه خبر داد.

سرهنگ " علی اصغر شریفی "  به نقل از رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ اعلام داشت : در ساعت ۱۲:۴۰  دیروز ظهر  و در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی تصادف یکدستگاه سواری سراتو  با عابر پیاده  در مسیر غرب به شرق بزرگراه امام رضا زیر پل جدیدالاحداث بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۱۵ پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می شوند.  

سرهنگ شریفی بیان داشت : این عابر پیاده ۶۷ ساله  مذکر که در این محدوده در حال تردد بوده ناگهان سواری سراتو را مقابل خود می بیند که این خودرو با عابر برخورد که باعث فوت وی در محل حادثه می شود .

رییس مرکز اطلاع رسانی  پلیس راهور تهران بزرگ به عابرین توصیه کرد: هیچ گاه و در هیچ زمانی اقدام به تردد از عرض اتوبان ها و بزرگراه ها ننمایند و همیشه از پلهای عابر پیاده استفاده نمایند هرچند می بایست تا رسیدن به پل عابر زمانی را اختصاص دهند ولی به این نکته توجه داشته باشند که استفاده از پل عابر در هر زمان بهتر از پذیرش خطر  و به استقبال تصادف و حوادث ناگوار رفتن است .

وی  در انتها اظهار داشت: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب

پربازدیدترین