نفیسه روشن | نفیسه روشن بیوگرافی | نفیسه روشن اینستاگرام

استوری جنجالی نفیسه روشن | توهین نفیسه روشن به کیست؟

با توجه به استوری های خانم نفیسه روشن در صفحه اینستاگرامش ، خانم نفیسه روشن یکی ار پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی است که ماجرای طلاق و ازدواج مجددش خیلی خبرساز شده است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

نفیسه روشن به تازگی خبر از ازدواج دومش داده است. نفیسه روشن کلاس فعالیت هنری اش را در کلاس های  بازیگری حمید سمندریان شروع کرده است. نفیسه روشن به اتومبیلرانی علاقه دارد. در ادامه عکس نفیسه روشن را مشاهده میکنید. نفیسه روشن عکسی از خودش و مادرش در فضای مجازی منتشر کرد و مادرش را سنگ صبورش خواند.با توجه به استوری های خانم نفیسه روشن در صفحه اینستاگرامش ، خانم نفیسه روشن یکی ار پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی است که ماجرای طلاق و ازدواج مجددش خیلی خبرساز شده است.

نفیسه روشن

بیوگرافی نفیسه روشن

نفیسه روشن در سیزدهم اردیبهشت سال 1361در محله باغ صبا تهران به دنیا آمد. او لیسانس حقوق اسلامی دارد.نفیسه روشن از همان بچگی به بازیگری علاقمند بود و آرزویش این بود که روزی بتوانن بازیگر شود، و زمانی که خواست وارد دنیای بازیگری شود نه تنها مخالفتی با او نکردند بلکه او را بسیار تشویق کردند.نفیسه روشن به اتومبیلرانی علاقه زیادی دارد و در وقت های بیکاری سری به پیست رالی می زند.

فعالیت بازیگری نفیسه روشن

شروع فعالیت تلویزیونی او را می توان بازی در سریال ” روزهای بیادماندنی ” به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان 1382 دانست .اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس علت اصلی کم کاری وی در این سالها بود ، اما پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود ، دامنه فعالیتش را گسترش داد. در پائیز سال 1382 در سریال “بچه های خیابان ” به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند .پس از آن در پائیز 1383 ، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال ” روزگار غریب ” را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید.

نفیسه روشن

نفیسه روشن از آن گروه بازیگرانی محسوب می شود که کم کم پله های ترقی را طی کرد و کارش را در عرصه بازیگری با تئاترهای دانش آموزی آغاز کرد و به واسطه یکی از اقوام مادری اش برای بازی در سریال «روزهای یادماندنی» دعوت به کار شد او هر چند که قبل از سریال اغما در سریال های مختلف حضور داشت اما به واسطه آن سریال و نقش پری چهره شد.

ازدواج تا طلاق نفیسه روشن

نفیسه روشن برای اولین بار در سال 1391 وقتی دختر 30 ساله ای بود با یک خلبان هواپیمای مسافربری بنام «بهنام» ازدواج کرد.او بعد از شروع زندگی مشترک در گفتگویی اعلام کرد زندگی با یک خلبان خیلی سخت است.در اوایل سال 1399 خانم بازیگر تمام عکس های دونفره خود و همسرش را پاک کرد و بصورت غیر رسمی خبر جایی خود را تایید کرد.با این حال چند هفته بعد دوباره فیلم عروسی خود را منتشر کرد و گفت دوست دارد حال و هوای آن روز و حال خوبش را با طرفدارانش به اشتراک بگذارد.به این ترتیب او تمام طرفدارانش را به یقین رساند که زندگی مشترکش به پایان رسیده است.

نفیسه روشن روز شنبه 10 مهر 1400 خانم بازیگر با 39 سال سن بعد از اینکه حسابی از خجالت منتقدان سفر خود به کربلا درآمد ، عکس زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرد.او روی تصویر نوشته است: یا علی گفتیم و عشق آغاز شد ! با توجه به تطبیق تصاویر دست او ، باید منتظر ماند و دید همسر دوم ایشان چه کسی می باشد.

نفیسه روشن بعد از جدایی جنجال برانگیزش که حواشی زیادی در بر داشت اخیرا خبر از سفرش به کربلا داد و بعد از آن ازدواج مجددش را علنی کرد اما تا به حال عکسی از همسر جدیدش نشان نداده و این شک کاربران را برانگیخته که شاید نفیسه روشن بازهم با همسر اولش ازدواج کرده است.دیروز نفیسه روشن عکسی را با سایه همسرش استوری کرده است.نفیسه روشن چند روز پیش با گذاشتن عکسهای محجبه در فضای مجازی حضور خود در پیاده روی اربعین اعلام کرد و علت این کارش را دیدن خواب امام حسین توضیح داد و گفت برای سفر به کربلا و حضور در اربعین دعوت شده بود.نفیسه روشن

ماجرای کتک خوردن نفیسه روشن چیست؟ + عکس

 

 نفیسه روشن با انتشار یک استوری اینستاگرامش را بروز کرد.نفیسه روشن با انتشار چند استوری در صفحه اینستاگرامش از کتک خوردن توسط شوهرش از پزشکی قانونی خواستار بررسی مسئله شد.

نفیسه روشن

لاو ترکوندن نفیسه روشن با آهنگ تتلو

نفیسه روشن، بخشی از آهنگ در واقع امیر تتلو خواننده ساکن ترکیه را منتشر کرد. کاربران فضای مجازی با توجه به محتوای استوری، این ماجرا را مربوط به حواشی طلاق او می‌دانند. در استوری نفیسه روشن تتلو آمده است: «در واقع واقعاً. قوی‌ترین دارویی که برای یک انسان وجود داره. یه انسان دیگه است.» این متنی که از نفیسه روشن استوری شده است، بخشی از آهنگ عاشقانه‌ای است که امیر تتلو بدون ناسزا منتشر کرده بود. تتلو لقب این آهنگ را «عاشقانه ای دیگر از امیر تتلو» گذاشته بود.

با توجه به حرف‌هایی که به نقل از نفیسه روشن در فضای مجازی در مورد طلاق او منتشر شد به نظر می‌رسد منظور نفیسه روشن از «یک انسان دیگر» همسرش باشد.

نفیسه روشن چندی پیش در اینستاگرام به این مساله اشاره کرده بود. این بازیگر نوشته بود : «می‌خوام جلوی میلیون‌ها نفر بگم تو صبورترین و مهربون‌ترین مرد دنیا بودی/ با شعورترین و با ادب ترین/ ولی افسوس که گول اطرافیانو خوردیم.»

در متن آهنگ در واقع تتلو منظور معشوق است و اینکه گاهی تنها چیزی که حال انسان را خوب می‌کند، یک یار است. تتلو بارها در آهنگ هایش از این مفهوم استفاده کرده است. تتلو هر چند از کلمات ناشایستی استفاده می کند و همواره انتقادات فراوانی بر او وارد است اما جالب است که به شدت به زندگی متعهدانه با همسر معتقد است.

یکی از هوادران تتلو در زیر کامنت‌های پست او نوشته : «هر چند خیلی وقتا بعضی از کارهات روی اعصابه ولی اینکه تعهد داری و می‌گی آدم فقط باید با همسرش راحت باشه و لباس باز جلوی غریبه نپوشه خیلی درسته.»

استفاده نفیسه روشن بازیگری که جزو سلبریتی های داخلی محسوب می شود از امیر تتلو جالب است. البته ممکن است این بیت او را تحت تاثیر قرار داده و یاد همسرش انداخته باشد و اصلا نداند از آهنگ در واقع تتلو استفاده کرده است.

فیلم شناسی نفیسه روشن

انسان ها محسن توکلی1389

مادر زن سلام خسرو ملکان1385

شاخه گلی برای عروس قدرت الله صلح میرزایی1383 

نفیسه روشن

مجموعه تلویزیونی نفیسه روشن

برابر با اصل جلال الدین دری1393

زمانی برای عاشقی محمدحسین لطیفیمحرم 1392

یه تیکه زمین مهدی کرم پور1391

پنج کیلومتر تا بهشت علیرضا افخمیرمضان 1390

تله فیلم گنجشک و قناری1390

دارا و ندار مسعود ده نمکی نوروز 1389

ساختمان 85 مهدی فخیم زاده زمستان 1389

قفسی برای پرواز یوسف سید مهدوی

ماه عسل شاهد احمدلو نوروز 1388

کلانتر 3 محسن شاه محمدی1388

دفترخانه شماره 13 سید وحید حسینی

تله فیلم دستمو ول کن مجتبی چراغعلی1388

تله فیلم یازده و هفت دقیقه رضا حسنی1388

تله فیلم سرگرد کاظم معصومی فروردین 1387

تله فیلم پیوند سعید عالم زاده اردیبهشت 1387

تله فیلم کابوس سیروس مقدم1387

مثل هیچ کس عبدالحسن برزیده تابستان 1387

اغما سیروس مقدم رمضان 1386

نفیسه روشن

تله فیلم این پرونده مختومه نیست مهرداد خوشبخت اردیبهشت 1386

تله فیلم چند متر آن طرف تر فریدون فرهودی دی 1386

تله فیلم مأموریت بهارحسن لفافیان بهمن 1386

مسافری از گرونگول بهار 85

سال های برف و بنفشه سعید سلطانی پاییز 1385

کلانتر 2 محسن شاه محمدی1384

تله فیلم مسافر (مجموعه تلویزیونی)محمد دستگردی اردیبهشت 1384

تله فیلم آوای زمین مهرداد خوشبخت تیر 1384

کلانترمحسن شاه محمدیآذر 1384

باران بهاری مسعود رشیدی تابستان 1384

خوش غیرت علی شاه حاتمی نوروز 1384

روزگار قریب کیانوش عیاری پاییز 1383

روزهای بیاد ماندنی همایون شهنواز پاییز 1382

تب سرد علیرضا افخمی تابستان 1382

کمکم کن قاسم جعفری پاییز 1381

مردان کوچک

تهران دربست سپهر محمدی1394

کات کلانتری علی میری رامشه1390

آقای زرنگ اکبر صادقی1389

الم شنگه حسن قناعت1389

نفر دهم محمدجواد کاسه ساز1388

نفیسه روشن

 

ارسال نظر

 

پربازدیدترین