جزئیات حادثه وحشتناک سقوط داربست

داربستی که برای نماسازی ساختمان 6 طبقه اجرا شده بود به دلیل عدم مهار و استحکام لازم، بر اثر وزش باد بر روی ساختمان های مجاور سقوط کرد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 شهرام مومنی رئیس سازمان آتش نشانی رشت از اعزام ۴ آتش نشان و افسر ارشد بهمراه یک خودرو امدادی برای ایمن سازی محل سقوط داربست ساختمان بر اثر وزش باد خبر داد.

وی ادامه داد: داربستی که برای نماسازی ساختمان 6 طبقه اجرا شده بود به دلیل عدم مهار و استحکام لازم، بر اثر وزش باد بر روی ساختمان های مجاور سقوط کرد.

وی با تاکید بر اینکه این تخریب موجبات آسیب به کابل شارع عام، سقف یکباب منزل مسکونی و قسمت هایی از دو خودروی پارک شده در محل را فراهم داشت افزود:خوشبختانه این حادثه آسیب جانی در بر داشت.

گفتنی است: وزش باد گرم که از روزهای گذشته آغاز شده سبب بروز حوادث مشابه در سطح شهر شده است و از شهروندان خواست در صورت بروز حوادث بلافاصله با سامانه 125 این سازمان تماس بگیرند.

شایان ذکر است: آتش نشانان سریعا نسبت به ایمن سازی محل، بازدید کامل جهت پیشگیری از بروز حوادث احتمالی و ارایه توصیه های ایمنی به مالک اقدام کردند که تیم عملیاتی پس از حضور عوامل اجرایی داربست و جمع آوری آن به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

منبع: رکنا

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان