عکس جنجالی مهدی پاکدل غوغا کرد

مهدی پاکدل متولد سال ۱۳۵۹ در اصفهان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. مهدی پاکدل برادر کوچکتر حسین پاکدل نویسنده، مجری و کارگردان ایرانی است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

مهدی پاکدل متولد سال ۱۳۵۹ در اصفهان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. مهدی پاکدل برادر کوچکتر حسین پاکدل نویسنده، مجری و کارگردان ایرانی است. 

چکیده ای از بیوگرافی مهدی پاکدل 

نام : مهدی پاکدل

متولد: ۱۰ تیر ۱۳۵۹ اصفهان

محل زندگی : تهران

پیشه : بازیگر

زمینه فعالیت : تئاتر، سینما و تلویزیون

سال‌های فعالیت : ۱۳۷۶- تاکنون

همسر(ها) : بهنوش طباطبایی (ا. ۱۳۸۹–ج. ۱۳۹۵) 

رعنا آزادی‌ور (ا. ۱۳۹۹)

مهدی پاکدل در 1359/04/10 در اصفهان متولد گردید. مهدی پاکدل دانشجوی انصرافی رشته گرافیگ دانشگاه آزاد تهران می باشد. وی برادر حسین پاکدل (کارگردان و هنرپیشه ایرانی) و مسعود پاکدل (عکاس و برنامه‌ساز ایرانی) می باشد. مهدی پاکدل علاوه بر بازیگری در عرصه موسیقی و در عرصه مدلینگ نیز فعالیت دارد.

مهدی پاکدل تا 17 سالگی در اصفهان زندگی می کرد و برای ادامه فعالیت در هنر به تهران عزیمت کرد. در حالی که در دانشگاه آزاد اسلامی هنرهای گرافیکی می خواند ، چند پوستر تئاتر طراحی کرد و بعداً استودیوی گرافیک خود را برای گسترش حوزه کاری اش تاسیس کرد.

مهدی پاکدل در سال 1376 با نمایشی بنام "جنبش انفیه در کلکته" به کارگردانی سیروس شاملو اولین تجربه خود را در بازیگری بدست آورد و اولین بار با فیلم "آبی" حمید لبخنده در سال 79 به دنیای سینما راه یافت.

ازدواج اول : 

مهدی پاکدل در سال ۱۳۸۹ با بهنوش طباطبایی (بازیگر سینما و تلویزیون) ازدواج کرد و در سال ۱۳۹۵ از یکدیگر جدا شدند.

جزئیات طلاق بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدل

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی بعد از ۵ سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند. خبر جدا شدن آنها در آن دوره ابتدا از صفحاتشان در شبکه‌های اجتماعی شروع شد. صفحه شخصی مهدی پاکدل در اینستاگرام هک شد و همه عکس‌های دونفره اش پاک شد (البته ایشان بعد از مدتی مالکیت صفحه اش را پس گرفته بود، ولی همچنان خبری از عکس‌های خانوادگی‌اش نبود) از طرفی هم بهنوش طباطبایی در اقدامی ، همه عکس‌های دو نفره اش با همسرش مهدی پاکدل را از صفحه‌ اینستاگرامش پاک کرد. همچنین مدتی بعد بهنوش طباطبایی در افتتاحیه فیلم سیانور بدون حلقه ازدواج دیده شد و بعد از چند وقت روزنامه ایران با چاپ گزارشی از نحوه جدایی این زوج، مهر تاییدی به شایعه جدایی شان زد.

 

ارسال نظر

 

پربازدیدترین