عصبانیت حمید فرخ نژآد غوغا کرد

شاید لقب سرکش بودن برای فرخ‌ نژاد بیشتر مناسب نقش‌ هایی است که انتخاب و بازی کرده است گرچه در زندگی عادی کمی عصبی است و زود از کوره در می‌ رود.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

شاید لقب سرکش بودن برای فرخ‌ نژاد بیشتر مناسب نقش‌ هایی است که انتخاب و بازی کرده است گرچه در زندگی عادی کمی عصبی است و زود از کوره در می‌ رود.مثل زمانی که به اشتباه در سریال «سفر سبز» سال 1381 چند ساعت گریم سنگین را تحمل کرد ولی آن روز برنامه‌ ریزی برای بازی او صورت نگرفته بود.

در کشور ما هر اتفاقی می افتد، می گویند ساکت باشید و سخن به میان نیاورید.40 سال است که در این کشور همه چراغ ها را خاموش کردند؛ می گویند در شرایط حساس کنونی چیزی نگویید، مطبوعات هم ساکت شدند.

این چند سال سه چهار فیلم بهم پیشنهاد شد که هم پر سروصدا بود و هم شرایط مالی چشمگیری داشت ، مثل رسوایی آقای ده نمکی که حتی پیشنهاد شراکت داد.خیلی خیلی بیشتر از این حرف ها که فکر می کنید گیرم می آمد ، ولی نخواستم.

در سال 1398 به دنبال تحریم جشنواره فجر توسط هنرمندان و تهدید یک نماینده مجلس [نصرالله پژمان فر] به ممنوع الکاری هنرمندان معترض ، حمید فرخ نژاد اعلام کرد.در هم صدایی با مردم عزادار و معترض ایران و در جهت حمایت از همکاران خود جشنواره فجر را تحریم می کنم ، باشد که یاد بگیرید با اصحاب هنر با زبان زور و تهدید صحبت ننماید

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب

پربازدیدترین