آماده باش : افشاگری آجورلو در راه است

کاپیتان اسبق استقلال گفت: اگر مدیرعامل باشگاه استقلال جوابی به صادق درودگر نمیدهد دلیلش این نیست که نمی‌تواند بلکه آجرلو به زودی پاسخ محکمی به همه اعضای سازمان لیگ خواهد داد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

در آستانه دیدار تیم‌های استقلال و صنعت نفت آبادان مسائل حاشیه ای رخ داده پیش از بازی این تیم مقابل گل گهرسیرجان همچنان موضوع مورد بحث کارشناسان و پیشکسوتان این تیم است. رضا حسن زاده در گفتگو با خبرورزشی، درباره دیدار پیش روی استقلال مقابل صنعت نفت آبادان همچنین حواشی ایجاد شده درباره ممنوعیت بازی بازیکنان خارجی استقلال حرف زد:

مصاف تیم‌های استقلال و صنعت نفت آبادان را چطور پیش بینی میکنید؟

این هفته دو تیم با هم بازی دارند که سرمربیانشان استقلالی هستند. علیرضا منصوریان که برای خودش در استقلال کسی بوده و حالا در کسوت سرمربی است و فرهاد مجیدی که او هم جایگاه ویژه ای برای استقلالیها و هوادارانش دارد. امیدوارم شاهد یک بازی خوب از سوی هر دو تیم باشیم و البته چون من استقلالی هستم دوست دارم تیم محبوبم برنده شود. علیرضا هم رفیقم است و امیدوارم پس از این بازی سیر صعودی را همراه با تیمش آغاز کند.

وضعیت استقلال را چطور می‌بینید؟

متاسفانه استقلال در سه بازی اخیر فقط مساوی کرده و ۶ امتیاز را از دست داده؛ برای همین این سه امتیاز برایش خیلی مهم است تا از کورس صدرنشینی عقب نماند.

شرایط بازی در آبادان را چطور می دانید؟

اگر قرار باشد هواداران آبادانی در این بازی به استادیوم بیایند شرایط برای استقلال تا حدی سخت می شود البته این شرایط سخت برای صنعت نفت هم وجود دارد. کلاً طرفداران صنعت نفت در فوتبال ایران مثل طرفداران ملوان بندر انزلی ۹۵% شان طرفدار تیم شهرشان هستند و کاری به تیم مهمان ندارند. ضمن اینکه امیدوارم هرچه سریعتر مسابقات به طور همیشگی با حضور تماشاگران برگزار شود تا لیگ از حالت دیدارهای محلی بدون تماشاگر خارج شود.

این مطالب را هم بخوانید

عکس| استقبال گرم فرهاد مجیدی از یک بازیکن

واکنش سرپرست استقلال به حضور یامگا و ژستد در ترکیب تیم/ استقلالی‌ها خاطره خوبی از این داور ندارند!

حمایت علی کریمی از استقلال/ استقلالی‌ها اسطوره پرسپولیس را تشویق کردند

اتهام بزرگ به دو ستاره استقلال بعد از ۳۰ سال؛ دو نفر مقابل پرسپولیس کم کاری کردند

اطلاعات محرمانه استقلال در تبلیغات محیطی چگونه لو رفت؟/ تقلب سازمان لیگ از روی دست ‌آبی‌ها

درباره اتفاقات اخیر حاشیه‌ای به وجود آمده بین سازمان لیگ و باشگاه استقلال صحبتی ندارید؟

جالب است تا وقتی که مدیرعامل استقلال بحث حق تبلیغات محیطی را مطرح نکرده بود حرفی در این باره نبود اما پس از آن یکسری تیم‌ها جلو آمدند و تعدادی هم که نخواستند در این زمینه ورود کنند لابد از بی عرضگی مدیران شان است وگرنه این حق طبیعی هر باشگاهی است که از حق تبلیغات محیطی بهره مند شود. از طرفی باید به صادق درودگر هم نکته ای را یادآور شوم.

چه نکته‌ای؟

آقای درودگر! فکر نکن چون آجرلو جوابت را نمی دهد قادر به این کار نیست. من سردار آجرلو را به خوبی می‌شناسم. سکوت آجرلو بدتر از فریادش است. قطعاً به موقع واکنش باشگاه استقلال و سردار آجرلو را خواهید دید.

درباره لغو مجوز بازی یامگا و ژستد به شدت ناراحت بودید و پست اینستاگرامی گذاشتید؟

بله! این سازمان لیگ تا چه اندازه بر هم ریخته است که چنین تصمیماتی در آن گرفته می‌شود! اگر این بازیکنان قادر به بازی نبوده اند از همان ابتدا نباید برایشان کارت صادر می‌شد اما حالا که صادر شده دیگر کسی نمی تواند مانع حضورشان در مسابقات شود. آن هم یک ساعت قبل از بازی. این عین ناجوانمردی است که با یک تیم چنین رفتاری بکنند. فرهاد مجیدی به خودی خود پیش از بازی استرس دارد تا یازده نفر اصلی اش را در ترکیب بچیند آن وقت مربی که باید دو نفر از نفرات اصلی اش را از ترکیب خارج کند چطور می تواند تصمیم درستی بگیرد.

چرا چنین اتفاقاتی برای استقلال رخ می دهد؟

متاسفانه ماجراهای چهار سال اخیر دوباره از سر گرفته شد. تا می‌بینند وضعیت تیم ما خوب شده و کار خودش را می‌کند حاشیه ها را شروع می کنند. به ویژه حالا که نزدیک دربی است این مسائل شبهه بیشتری ایجاد می کند. امیدوارم حواس هواداران جمع باشد تا بیش از این استقلال را به حاشیه نبرند.

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب

پربازدیدترین