سارقان «تبر به دست» تحت تعقیب نیروی انتظامی

حسینی از سرنخ‌هایی در خصوص دستگیری افراد و مالکیت موتور سیکلت آپاچی خبرداد و گفت: دستگاه قضایی وانتظامی شهرستان بارها تذکرات لازم در خصوص ایمنی درب مغازه‌ها وبویژه طلافروشی‌ها را داده و از اصناف خواسته توجه لازم را داشته باشند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 

 رئیس حوزه قضایی شهرستان خلیل آباد گفت: در پی سرقت آپاچی‌سواران تبر به دست از یک طلافروشی در خلیل آباد دستور ویژه به نیروهای اطلاعاتی و امنیتی صادر شد.

وی افزود: در پی سرقت مغازه طلافروشی در خیابان امام  شهر خلیل آباد که شب گذشته بوسیله راکبان یک دستگاه موتورسیکلت آپاچی انجام شد، حوزه قضایی با دستور ویژه و حساس به این پرونده رسیدگی می‌کند.

حسینی از سرنخ‌هایی در خصوص دستگیری افراد و مالکیت موتور سیکلت آپاچی خبرداد و گفت: دستگاه قضایی وانتظامی شهرستان بارها تذکرات لازم در خصوص ایمنی درب  مغازه‌ها  وبویژه طلافروشی‌ها را داده و از اصناف خواسته توجه لازم را داشته باشند.

همچنین فرمانده انتظامی خلیل‌آباد در تشریح این ماجرا گفت: شب گذشته یک دستگاه موتورسیکلت که دو نفر بودند مقابل یک طلافروشی توقف کرده و با تبر ضربه‌ای به شیشه مغازه وارد کردند و بر اساس شواهد اولیه و اظهارات مالک طلافروشی به محض برداشتن مقداری طلا متواری شده‌اند.

مهدی حسن‌زاده افزود: دستورات لازم با توجه به سرنخ‌هایی که کارآگاهان پلیس اگاهی در اختیار دارند با هدایت مقام قضایی برای شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت صادر شده است.

وی از شهروندان خواست در صورت کسب هرگونه اطلاعی در این رابطه مراتب را به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

منبع : رکنا

 

ارسال نظر

 

پربازدیدترین