آخرین وضعیت فتحعلی اویسی | بیماری اویسی چیست؟

فتحعلی اویسی بازیگر و کارگردان در مجموعه‌های تلویزیونی «شهر قشنگ»، «کمربند‌ها را ببندیم»، «دارا و ندار»، «زیر زمین»، «باغچه مینو» و ... به ایفای نقش پرداخته است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

مریم امیرجلالی وضعیت فتحعلی اویسی در بیمارستان را تایید و اعلام کرد: فتحعلی اویسی چند روزی است در بیمارستان بستری است و متاسفانه اکنون به کما رفته است.
مریم امیرجلالی از دوستان نزدیک این هنرمند در گفت و گویی با ایسنا درباره‌ی آخرین وضعیت فتحعلی اویسی گفت: ایشان چند روزی است در بیمارستان بستری است و متاسفانه اکنون به کما رفته است.
این بازیگر گفت: آقای اویسی به کرونا مبتلا نشده بودند.
میرجلالی ضمن آرزوی سلامتی برای فتحعلی اویسی گت: ایشان هنرمندی هستند که در دل تک تک همه جای دارند و آثار خوشی را برای ما به یادگار گذاشتند.

فتحعلی اویسی

وی درباره پستی که در فضای مجازی مبنی بر صحت و سلامتی فتحعلی اویسی منتشر کرده بود، توضیح داد:به تازگی پستی ازآقای اویسی توسط آقای محمدشیری در فضای مجازی منتشر شده بود، نگران شدم و با همسرشان تماس گرفتم که ایشان این اخبار را شایعه عنوان کردند و خوشحال شدم که این اتفاق نیفتاده است و ایشان در صحت و سلامت هستند. من هم اعلام کردم که این خبر صحت ندارد. حتی برخورد بدی هم با آقای شیری داشتم که چرا چنین پستی را منتشر کرده اند و پستی گذاشتم که چرا به شایعات دامن زده اید، اما پس از آنکه مطمئن شدم متوجه شدم که همسر ایشان به دلیل اینکه نمی‌خواستند کسی بداند آقای اویسی در چه شرایطی هستند، واقعیت را نگفتند؛ بنابراین پستی را که منتشر کرده بودم را برداشتم. شاید همسر ایشان می‌دانستند من علاقه زیادی به ایشان دارم نخواستند من ناراحت شوم.
فتحعلی اویسی بازیگر و کارگردان در مجموعه‌های تلویزیونی «شهر قشنگ»، «کمربند‌ها را ببندیم»، «دارا و ندار»، «زیر زمین»، «باغچه مینو» و ... به ایفای نقش پرداخته است.

منبع: فرارو

ارسال نظر

 
  • ناشناس
    0

    حالا آقای اویسی بیمارند و در بیمارستان بستری شده یا خیر؟
    اگر ایشان بیمارند پزشک ایشان علت بیماری را اعلام کردند؟
    درنهایت برای سلامتی این هموطن دعا میکنیم.