پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

پیدا کردن یک فروشگاه مطمئن و قابل اعتماد همواره یکی از سخت‌ترین مراحل خرید کردن به شمار می‌آید. این موضوع می‌تواند در خصوص خرید برخی کالاهای حساس مانند دوربین‌های مداربسته و دزدگیر اماکن حتی دشوارتر نیز باشد. فروشگاه صفاتک آماده است تا در تمامی مراحل همراه شما باشد.

 

مزیت‌های خرید از فروشگاه صفاتک

صفاتک

 

    مهم‌ترین هدف این تیم، ارائه‌ی انواع خدمات مربوط به سیستم‌‌های امنیتی در کنار داشتن بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت است. این فروشگاه همواره در تلاش است تا در تمامی موارد، رضایت مشتری خود را به دست بیاورد. بنابراین از بسیاری از زوایا، خرید از صفاتک به نفع شما خواهد بود.

 

ـ بهترین کیفیت در ازای پایین‌ترین قیمت

     دیگر همه با این موضوع آشنایی دارند که در اکثر مواقع، استفاده از بهترین امکانات، نیازمند پرداخت بها و مبلغ‌های بالا است. خرید بهترین مدل‌ها و نصب آن‌ها می‌تواند گران باشد، اما صفاتک این موضوع را برای مشتری‌های خود راحت‌تر کرده است. این فروشگاه این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا در کنار بهره بردن از بهترین کیفیت، از هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید راضی باشید. 

 

ـ بهره بردن از بهترین تیم متخصصین

    تیم صفاتک در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود تا بهترین خرید را تجربه کنید. از همان ابتدا، افراد متخصص به شما کمک خواهند کرد تا با توجه به نیازها و هزینه‌ای که مد نظر دارید، بهترین و کاربردی‌ترین مدل‌ها را خریداری کنید. علاوه بر آن، پس از خرید نیز به صورت کاملا تخصصی، کار نصب دستگاه و وسایل خریداری شده را برای شما انجام خواهند داد. خدمات صفاتک در این قسمت به پایان نخواهد رسید و شما می‌توانید از خدمات پس از فروش این فروشگاه نیز بهره‌ی کامل ببرید.

صفاتک

ـ داشتن مجوز رسمی از مراکز قابل اعتماد

    مشخصا داشتن تخصص برای تیم صفاتک کافی نیست؛ این فروشگاه در کنار داشتن بهترین تیم، از مراکز رسمی مانند قوه قضاییه، اداره ثبت شرکت‌ها و همچنین اتحادیه اماکن مجوز رسمی دریافت کرده است تا مشتری با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهد.

 

ـ دسترسی و ارسال به سراسر کشور

    برای پیشگیری از هر گونه نگرانی، تیم صفاتک به راحتی این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا از هر شهر یا روستایی خرید خود را انجام دهید و با استفاده از ماشین‌های خدمات خود سفارش شما را برای تهران در عرض یک ساعت و برای شهرستان‌ها در عرض یک روز ارسال خواهد کرد.

 

صفاتک

 

ـ برخورداری از پنل همکار فروش

    تیم تخصصی فروشگاه صفاتک همواره آماده است تا در زمینه‌های مورد نیاز به همکاران خود در مکان‌های دیگر کمک کند. این پنل در سایت صفاتک به راحتی قابل دسترسی است و به همکاران دیگر که در این زمینه فعالیت می‌کنند اجازه می‌دهد تا از کمک‌های تخصصی صفاتک برخوردار شوند.

    در کنار تمامی این خدمات، فروشگاه صفاتک به دلیل این که می‌خواهد خیال مشتریان خود را هم از کیفیت و هم از قیمت به طور کامل راحت کند، به صورت رایگان مشاوره‌ی خرید نیز ارائه می‌دهد تا شما تمامی اطلاعات مورد نیاز خود را پیش از خرید و بدون داشتن هیچ نگرانی به دست بیاورید. همچنین، در صورت داشتن سوالات بیشتر می‌توانید با تیم متخصص ما تماس برقرار کنید تا به صورت کامل راهنمایی شوید.

 

ارسال نظر