قیمت‌های عجیب در بازار خودرو (دوشنبه ۲۵ مرداد)

بازار خودرو امروز دوشنبه ۲۵ مرداد با جهش قیمت خیره‌کننده‌ای روبرو شده است. پژو پارس اتوماتیک ظرف ۲۴ ساعت ۱۰ میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

خودرو‌های داخلی امروز دوشنبه بیست و پنجم مرداد در بازار آزاد به‌شکل چشمگیری گران شده‌اند. پژو پارس اتوماتیک ۱۰ میلیون تومان، دنا تیپ یک ۹ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ صندوقدار هشت میلیون تومان و پژو ۲۰۶ تیپ پنج، شش میلیون تومان از روز یکشنبه قیمت بیشتری دارند.
افزایش قیمت ارز در روز گذشته یکی از دلایل جهش قیمت امروز خودرو است. در بین محصولات سایپا هم همین روند، با شدت کمتری دیده می‌شود. کوئیک اتوماتیک پلاس با رشد سه میلیون تومانی، ۱۶۹ میلیون تومان فروخته می‌شود و تیبا صندوقدار و پراید وانت هر کدام دو میلیون تومان گران شده‌اند. قیمت روز دیگر محصولات ایران‌خودرو و سایپا را در ادامه مشاهده می‌کنید.

قیمت محصولات ایران‌خودرو

پژو پارس اتوماتیک با جهش ۱۰ میلیون تومانی، بیشترین رشد قیمت را در بین خودرو‌های داخلی به‌ثبت رساند و ۳۵۰ میلیون تومان قیمت خورد. دنا تیپ یک ۳۱۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و افزایش ۹ میلیون تومانی را تجربه می‌کند. پژو ۲۰۶ صندوقدار هم دیگر محصولی است که رشد قیمت قابل توجهی دارد و با افزایش ۸ میلیون تومانی و رقم ۲۸۵ میلیون تومان روانه بازار شده است.
پژو ۲۰۷ دنده‌ای و سمند EF۷ هر کدام پنج میلیون تومان گران  و به‌ترتیب ۳۳۵ میلیون تومان و ۲۶۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری  شده‌اند. در بین محصولات مونتاژی نیز با رشد ۴۵ میلیون تومانی سوزوکی ویتارا، ارزش آن در بازار به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است.

02

قیمت محصولات سایپا

خودرو‌های سایپا امروز با رشد قیمت در بازار حضور دارند، اما نه به اندازه محصولات ایران‌خودرو. کوئیک اتوماتیک پلاس ۱۶۹ میلیون تومان فروخته می‌شود و سه میلیون تومان گران شده است. تیبا ۲ و پراید وانت با رشد دو میلیون تومانی هر کدام ۱۵۳ میلیون تومان قیمت دارند.
سیتروئن و کیا سراتو نیز که این روز‌ها پا به پای هم قیمت‌گذاری می‌شوند، پنج میلیون تومان گران و ۸۹۰ میلیون تومان عرضه می‌شوند. در این بین پراید ۱۱۱ یا همان پراید هاج‌بک با رسیدن به رقم ۱۴۵ میلیون تومان، به بالاترین قیمت خود در سال جاری رسید و از روز گذشته یک میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرد.

01

ارسال نظر

 
  • حسین رحیمی
    0

    قیمت هارا خود این دوتا شرکت مبره بالا که مردم تو طرح فروش یکساله شرکت کنددرصورتکه دوتا ماشن بدرد بخور آنم نیست یکساله ثبت نام کند مردم شده بازیچه اینا