خبری مهم درباره افزایش حقوق بازنشستگان

هیات وزیران در جلسه مورخ ۶ مرداد ۱۴۰۰، به منظور تأمین نظر هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین، با اصلاح مصوبه مربوط به تعیین ضریب حقوق کارمندان و افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۰ موافقت کرد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

دولت مصوبه مربوط به تعیین ضریب حقوق کارمندان و افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۰ را اصلاح و ابلاغ کرد.
هیات وزیران در جلسه مورخ ۶ مرداد ۱۴۰۰، به منظور تأمین نظر هیات بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین، با اصلاح مصوبه مربوط به تعیین ضریب حقوق کارمندان و افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۰ موافقت کرد.
به موجب اصلاحیه فوق، فوق‌العاده‌ها و مزایای مندرج در حکم کارگزینی (یا عناوین مشابه) از شمول محدودیت مندرج در ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور مبنی بر عدم تجاوز میزان افزایش حقوق افراد مشمول این ماده نسبت به سال ۱۳۹۹ بیش از ۲۵ میلیون ریال، مستثنی نیستند.

تعیین تعرفه خدمات روانشناسی و مشاوره در سال ۱۴۰۰

دولت همچنین مصوبه‌ مربوط به تعیین تعرفه خدمات روانشناسی و مشاوره در سال ۱۴۰۰ را ابلاغ کرد.

در جلسه هیات وزیران مورخ ۶ مرداد ۱۴۰۰، تعرفه خدمات روانشناسی و مشاوره در سال ۱۴۰۰ تعیین و به تصویب دولت رسید.

بر این اساس، تعرفه خدمات روانشناسی و مشاوره برای کارشناسان ارشد و دکترای تخصصی در صورت داشتن پروانه صلاحیت حرفه‌ای، به ترتیب مبلغ یک میلیون و ۳۰۰ هزار ریال و مبلغ یک میلیون و ۸۷۰ هزار ریال تعیین شد.

لازم به ذکر است، تعرفه‌های مربوط برای ۴۵ دقیقه خدمت است.

همچنین براساس سوابق حرفه‌ای، از زمان دریافت پروانه تخصصی، برای افراد با سابقه کار بالای ۱۵ سال، ۱۵ درصد به مبلغ پایه اضافه می‌شود.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر هیات دولت

ارسال نظر

 
 • رضا
  0

  مستمری بگیران تامین اجتماعی چرا همسان سازی حقوق نمیشن؟ فقط کشوری ولشگری؟ باعث تاسف هست. بازنشته کارگری بعد ۴۳سال کار و پرداخت خق بیمه حقوق ۴/۲۰۰😞😞😞

 • شیوا
  0

  مطمئن هستید دچار رکود اقتصادی نمیشوید؟ بازم فکراتون بکنید هنوز به نیمه سال نرسیدیم

 • مستمری بگیر
  0

  ماده ای که برای بازنشستگان کشوری مجبور به لغو آن شدند درمورد بازنشستگان تامین اجتماعی از زمان احمدی نژاد تاکنون نیز اعمال میکنن بدین صورت که مستمری بگیران را به دوگروه حداقل بگیر و سایر سطوح تقسیم کردن واضافه حقوق سالیانه کامل به سایر سطوح پرداخت نمیکنن و معمولا درصد بالای از آنرا حذف میکنند امید وا روی این هم حذف شود واضافه حقوق سالانه برامون برای مستمری بگیران محاسبه و پرداخت شود....