فال امروز | فال روزانه | فال روز

فال امروز 30 شهریور ماه | پیشگوی معروف برای امروز چه گفته است؟

آیا ستارگان به نفع شما ردیف شده اند؟

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

فال روزانه واقعی شخصی متولدین 30 شهریور:

فال روز تولد: شما شخصی فعال، با انرژی، باهوش، منظم، با استعداد و مقتدر هستید و با به کار گرفتن این توانایی های خود و استقبال از ایده های جدید، امسال می توانید در وضعیت حرفه ای خود تغییرات قابل ملاحظه ای ایحاد کنید و در نتیجه باعث بهبود وضعیت اقتصادی خودتان شوید. با این حال باید در معاملات و انتقال وجه دقت بسیار زیادی داشته باشید، هر چند ضررهای کوچک مالی ناشی از تصمیم گیری های عجولانه و معاملات حساب نشده اجتناب ناپذیر خواهند بود. آنهایی که در زمینه ی تجارت فعال هستند قراردادهای جدید سودآوری را به امضا خواهند رساند. معاملات بین المللی با منافع مالی قابل ملاحظه ای همراه خواهند بود. امسال شاید بهترین زمان ممکن برای بستن پیوند ازدواج نباشد، اما فرصت آشنایی با نیمه ی گمشده تان را به احتمال زیاد در اختیارتان قرار خواهد داد. ماه های مهر، آذر، بهمن و فروردین مهم ترین ماه های امسال برای شما خواهند بود.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما توانایی بالایی در ارتباط برقرار کردن با دیگران دارید و این فرصت را دارید که به آنها نزدیک تر شوید. بحث هایی که با ذهنی باز و همراه با منطق انجام شوند به شما کمک خواهند کرد که راه حلی برای مشکلات پیچیده ی موجود در رابطه تان پیدا کنید. یادتان باشد که حرف هایی که بدون فر کردن گفته شوند می توانند باعث از بین رفتن اعتماد طرف مقابلتان به شما شوند، اما انتقادات سازنده می توانند ارتباط شما را از آنچه هست محکم تر کنند. مراقب فشارهای عصبی که به شما وارد می شود و راهی برای دور شدن از بحث های بی نتیجه پیدا کنید. احترامی که دوستان و آشنایان برای شما قائل هستند در چشم های آن ها ببینید. در محیط کار یا درس به زودی خواهید توانست موقعیت خود را در بین دیگران تثبیت کنید.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

امروز شما تمایل چندانی به پایان رساندن کارهایی که به عهده تان هستند ندارید، نه اینکه نخواهید آنها را انجام دهید، اما آنقدر ذهنتان درگیر کامل و بی نقص بودن آنهاست که به پایان رساندن آنها دیگر برایتان اهمیتی ندارد. شما تحت تأثیر شرایط کیهانی موجود به شدت ریزبین شده و به جزئیات اهمیت فوق العاده زیادی می دهید. البته که درست انجام دادن کارها و توجه به جزئیات خیلی مهم است، اما اگر جلوی پیشرویتان را بگیرد باید در رویکرد خود تجدید نظر کنید. اهداف بلند مدتی که در سر دارید به شما اجازه حضور در جمع دوستان را نمی دهد و این موجب آزردگی خاطرتان شده است. در مورد رابطه احساسی تان به مسائل جزئی توجه کنید در غیر این صورت زندگی تان آشفته و بی نظم می شود، همان کاری را بکنید که او می خواهد.

فال امروز متولدین خرداد

امروز شما جذابیت بسیار زیادی برای اطرافیانتان دارید و تحت تأثیر این انرژی فوق العاده ای که از خودتان ساطع می کنید آنها به تک تک کلماتی که از دهانتان خارج می شوند با دقت تمام گوش می کنند. به احتمال زیاد هم حرف هایتان از نظر آنها کاملا منطقی و قابل تأمل هستند و این باعث می شود تمایل بیشتری به صحبت کردن در مورد افکار خود نشان دهید. البته نمایش اجرا کردن برای تحت تأثیر قرار دادن آنها چندان به کارتان نخواهد آمد و شما را به هدف های اصلیتان نزدیک نخواهد کرد. دل خود را نرم کنید و نگذارید افکار آشفته قضاوت شما را نسبت به شخصی مهم در زندگی تان مسموم کند. در یک رقابت بزرگ شرکت می کنید، بختتان در این رقابت بلند است. پیام مهمی به دستتان می رسد کار تازه ای را که شروع کرده اید با موفقیت جلو خواهد رفت.

فال روزانه متولدین تیر

امروز کمی که می گذرد به این نتیجه می سید که بهتر است نقشه های قبلیتان را کنار گذاشته و خودتان را با جریان اتفاقات امروز هماهنگ کنید و بر اساس آنها تصمیم گیری کرده و پیش بروید. این کار می تواند به نفعتان باشد، زیرا داشتن انعطاف پذیری در روش هایتان فرصت های بیشتری را سر راهتان قرار خواهد داد. البته این بدان معنا نیست که هدفی برای خودتان نداشته باشید، فقط راه رسیدن به هدفتان را محدود به یک مسیر خاص نکنید. البته در این راه حساسیت بیش از اندازه ای که شما به اطرافیان خود و نیازهایشان دارید می تواند نقشی بازدارنده داشته باشد. یادتان باشد گوش کردن یک مهارت است، بهتر است گاهی به جای حرف زدن گوش کنید، هم خودتان به جواب سوالتان می رسید و هم طرف مقابلتان آرام می شود. تصمیمتان را بگیرید و حرفتان را بزنید، این تلخی بی پایان را ادامه ندهید هم به خودتان ظلم می کنید و هم به طرف مقابلتان.

فال فردا متولدین مرداد

شما امروز یک هدف را با چنان شور و هیجانی دنبال خواهید کرد که ممکن است تمام اطرافیانتان را و این که چطور حرف ها و کارهایتان روی آنها اثر می گذارد را فراموش کنید؛ مواظب باشید! امروز یکی از دوستانتان با ایده های غیر عملی و دیوانه واری برای پول درآوردن به سراغ شما خواهد آمد. شاید در ابتدای کار از روی ادب به حرف های او گوش کنید، اما هر چه می گذرد بیشتر مطمئن خواهید شد که او عقلش را از دست داده است. در هر صورت هر چقدر هم که این پیشنهادها وسوسه انگیز بودند فراموش نکنید که امروز از آن روزهایی نیست که دلتان را به دریا بزنید و ریسک کنید. ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است بیش از این سکوت نکنید و کوتاه نیایید. چیزی که گم کرده اید پیدا می کنید. یک دوست محبت کوچکی در حقتان می کند قدر رفاقتش را بدانید. از یک معامله کوچک بسیار خرسند خواهید شد، همین امروز نذرتان را ادا کنید.

فال امروز متولدین شهریور

شما احساس می کنید که نیاز دارید ارزش وجود خودتان را به اطرافیان و حتی به خودتان یادآوری و اثبات کنید. شاید برای این کار به سراغ حساب و کتاب کردن دارایی هایتان و برتری هایی که از این لحاظ نسبت به اطرافیان خود دارید بروید، اما فراموش نکنید که این تنها بخش خیلی کوچکی از قضیه است و آنچه واقعا اهمیت دارد مهارت ها و استعدادهای شما هستند. از این همه عشقی که به تمام اطرافیان خود هدیه می کنید بخش کوچکی را هم برای خودتان نگه دارید و کمی بیشتر خودتان را دوست داشته باشید و خودتان را همین طوری که هستید قبول داشته باشید. با اینکه این روزها دغدغه زیادی ندارید اما نمی توانید به راحتی در مورد نگرانی های خود با دیگران صحبت کنید. شما نمی خواهید مشکل جدیدی به مشکلات قبلی تان اضافه شود. اطلاعات جدیدی که در دست دارید بهتر است ناگفته بماند. برای دیگران نسخه نپیچید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز شما دیگر نمی توانید روی تنش هایی که در رابطه ی عاطفی رو به زوالتان هستند سرپوش بگذارید. شما بی صبرانه دلتان می خواهد تغییری در این وضعیت ایجاد کرده و خودتان و طرف مقابلتان را از این وضع ملال آور نجات دهید، از طرفی هم در حالی که طرف مقابلتان به جدایی فکر می کند، شما با نگرانی تمام می خواهید رابطه خود را حفظ کنید. خوشبختانه شما در نهایت به ارزش وجود خود پی خواهید برد و این توانایی را به دست می آورید که بدون قربانی کردن خود برای ادامه دادن به این رابطه در مورد آینده ی آن تصمیم گیری کنید. در مورد مشورتی که با شما می شود نوع برخورد شما با مسئله می توانید تاثیر متفاوتی بر جای بگذارد. بدون چشم داشت مالی به یاری یک دوست بشتابید. شما نه تنها از تمام ماجرا خبر ندارید، بلکه به توان شخص مقابلتان هم آگاهی ندارید. او را کمک کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز سعی کنید هر طور شده کمی برای خودتان وقت بگذارید و با خودتان تنها باشید. این کار به شما کمک خواهد کرد که بین توجه به نیازهای خودتان و اطرافیانتان تعادل برقرار کنید. امروز به خودتان اجازه بدهید بی هیچ مزاحمتی با خیال راحت غرق در دنیای افکار خودتان بشوید و زیاد به این که دیگران چه می خواهند و چه انتظاری دارند فکر نکنید، کمی خودخواه باشید! شما وسیله ای را گم کرده اید و هر چه هم به دنبال آن گشته اید بی فایده بوده است. ظرفیت و توانایی آدمها با هم فرق می کند. دنبال کردن یک علاقه شخصی، شما را به یک دوست نزدیک تر می کند. شنیدن یک خبر خوش گره از مشکل مالی باز می کند. شما نیز به شخصی در اطرافتان کمک کنید تا نتیجه کارتان به سوی شما باز گردد.

فال روزانه متولدین آذر

امروز انتظارات بیجای همکاران و دوستانتان ممکن است شما را در وضعیت سختی قرار دهند. سعی کنید اگر کاری را نمی توانید انجام دهید خیلی رک و صریح به طرف مقابلتان بگویید تا از بروز مشکلات و سوء تفاهم های بعدی خودداری کنید. داشتن یک لبخند روی صورتتان می تواند بخش زیادی از مشکلات امروزتان را حل کند. فال امروز با حضور در یک جمع شما با زن قدرتمندی آشنا خواهید شد که داستان های بسیار جالبی برای تعریف کردن دارد. به احتمال قوی او تا حدود زیادی اغراق می کند، پس تمام جزئیات حرف هایش را جدی نگیرید. در یک میهمانی شرکت می کنید و آشناهایی که آنجا پیدا می کنید در آینده شما تاثیر گذار خواهند بود. سوء تفاهمی زودگذر را چندان جدی نگیرید و بیشتر روی کارایی ذهن خودتان حساب کنید تا دیگران. از حرفی که زده اید احساس پشیمانی می کنید. از این اتفاق درس بگیرید.

فال روز متولدین دی

امروز وقتی پای مسائل حرفه ای در میان باشد، حتی کوچک ترین چیزها هم از نظر شما اهمیت فوق العاده ای پیدا می کنند. شما با تمام وجود سعی دارید مهارت ها و توانایی های خود را افزایش دهید تا موقعیت حرفه ای خود را رو به پیشرفت ببرید. سعی نکنید همه کاره و هیچ کاره باشید و گوشه ای از هر کار و مهارتی را یاد بگیرید. اگر تعداد مهارت هایتان کمتر، اما میزان تواناییتان در آنها بیشتر باشد بسیار موفق تر خواهید بود. برای جواب دادن به یک پیشنهاد کاری عجله نکنید، اتفاق تازه ای در راه است. برای یک تصمیم گیری و اقدام به شروع پروژه ای، بهتر است بیشتر تحقیق و مشورت کنید. شما در شرایطی نیستید که بی گدار به آب بزنید. در یک رابطه دوستانه حسادت را از خودتان دور کنید.

فال متولدین بهمن

شاید ادامه دادن راهی که برایتان آشناست خیلی راحت تر از در پیش گرفتن راه های نا آشنا به نظر برسد. اما احتمال این که در راه های آشنا چیز تازه ای پیدا کنید خیلی کمتر خواهد بود. شما آدمی نیستید که از رویارویی با تغییرات هراسی به دل راه بدهد، پس به ذات خود وفادار باشید و با آغوش باز تغییرات را بپذیرید و به دنبال کسب تجربه های تازه بروید. شما از صمیم قلب می خواهید در زمینه ی حرفه ای شخصی سرشناس و قابل اطمینان برای همه باشید، اما دارید در کسب اطلاعات و مهارت های لازم برای به دست آوردن این موقعیت تنبلی می کنید. یادتان باشد که خواستن کافی نیست، اول باید قابلیت های لازم را کسب کنید. شخصی که چند بار از شما عذرخواهی کرده، ببخشید و گذشته را فراموش کنید. انسان جایزالخطاست. برای دیگران خیر بخواهید تا برای شما خیر بخواهند. در مورد یک مسئله مالی اوضاع از آنچه که فکر می کنید، بهتر است. حساب هایتان را دوباره بررسی کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز رسیدگی به مسائل و مشکلات حل نشده ی موجود در روابط عاطفی و کاری باید یکی از اولویت های اصلی شما باشند، مخصوصا اگر این تصور اشتباه را دارید که طرف مقابلتان هم باید حتما با شما هم عقیده باشد. کمی به روابط خود و انتظاراتی که از این رابطه ها دارید فکر کنید، شاید انتظاراتتان کمی بیش از اندازه باشند و یا بیش از اندازه سخت گیری نشان می دهید. اگر خودتان بتوانید با فکر کردن به روابطتان به این نتیجه برسید قطعا خواهید توانست بهبود قابل توجهی در آنها ایجاد کنید. با وجود کارهای عقب افتاده ای که پیش رو دارید، در تدارک برگزاری جشن یا مراسمی هستید که برایتان بسیار لذت بخش است. در مورد مسئله کاری یا تحصیلی، حالا که شرایط روحی مناسب تری پیدا کرده اید، به کمک منطقتان می توانید دیدگاه درست تری نسبت به مسائل داشته باشید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان