فال ابجد امروز | فال ابجد | فال ابجد روز

فال ابجد روز 25 شهریور ماه | فال ابجد روزانه

کلمه ابجد به چهار حرف ابتدایی الفبای قدیم سامی اشاره می کند که به جای اعداد از آن استفاده می شد. یعنی با استفاده از حروف ابجد، ارزش عددی حروف مشخص می شد و در ترتیب بندی، طالع بینی و علوم غریبه از این حروف استفاده می شد. این حروف روشی برای مرتب سازی حروف در زبان عربی بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د  ج  ب

تعبیر: همواره مراقب قول‌هایی که داده ای باش و اگر مسئولیت قبول کردی آن را درست انجام بده. به افراد نیازمند کمک کن و هیچگاه از خداوند ناامید نشو. ارزوها و اهدافت خیر است و خیلی زود با آنها دست پیدا می کنی و اگر مشکل داری حل می‌شود. هر کاری را با نام خداوند شروع کنید و برای رضای خاطر او انجام دهید و از او استعانت بجویید و به جز درگاه لطف و کرم او به هیچ کسی امیدوار نباشید.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج  ب  ج

تعبیر: از رفاقت با دوستان ناباب پرهیز زیرا آنها راه اشتباه را به تو نشان می دهد شما اهداف داری که به آنها دست پیدا میکنی و زندگی آرام و مفرحی را خواهی داشت. اما مراقب باشید زیرا شخصی از آشنایان است که می خواهد به تو آسیب بزند. از انتقادات سازنده و رقابت مفید نهراسید و سعی کنید با کارهای خوب رقابت خوب کنید و از رقابت رقیب بهره برید و به کار کسی حسادت نکنید تا پیروز شوید.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب  ج  د

تعبیر: تنها در صورتی می توانید به اهدافتان دست پیدا کنید که زبانتان را نگاه دارید و اسرار تان را جایی بازگو نکنید در غیر اینصورت همواره دچار آسیب خواهید شد. وارد راهی می شوید که به خیر و صلاحتان نمی باشد و باید هر چه سریعتر از آن خارج شوید. دست به معاملاتی میزنید که ممکن است کمی دچار ضرر و زیان شوید اما جای نگرانی وجود نخواهد داشت و جبران می شود. فردی در نزدیکی شماست که بسیار به شما حسادت می کند، مواظب اطرافتان باشید و سعی کنید باعث به وجود آمدن حسادت دیگران نشوید.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د  آ  آ

تعبیر: به زندگی امیدوار باشید و سعی کنید تا خداوند را در تمامی اموراتتان در نظر بگیرید تا همواره سعادتمند و خوشبخت شوید. زنی بسیار به شما حسادت میکند که اگر مراقب نباشید از جانب او ضربه بدی خواهید خورد. به زودی امر ازدواج و خواستگاری پیش دارید و سعادت خوشبختی فراوان نصیبتان می‌شود. به زودی زود توسط یک یا چند آشنا یک خبر مسرت بخش به شما می رسد و شما را خوشحال می کند. از این خبر سودی عاید شما می شود و شما را از نگرانی خلاص می کند.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ب  ج  ب

تعبیر: برای اینکه بتوانید به هر آنچه که میخواهید دست پیدا کنید باید به حرف های بزرگتر هایتان توجه کنید و آنها را بپذیرید. مدتهاست که آرزویی در دل دارید و از رسیدن به آن ناامید شده اید اما نباید توکلتان را نسبت به خداوند از دست بدهید چراکه او شما را به آرزویتان خواهد رساند. اموالی به دستتان میرسد که از راه حرام کسب شده است بهتر است از آن صرف نظر کنید. در انجام هر کاری رعایت احتیاط شرط عقل است و برای بدست آوردن هر پست و مقامی عاقلانه بیندیشید و از نشیب و فراز آن نهراسید تا به مقصود برسید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د  ب  ج

تعبیر: مشکلات فراوانی در زندگی تان وجود دارد و ممکن است شخصی موجب رنجش فراوان شما شده باشد اما سریعاً از کارش پشیمان میشود و به جانب شما باز خواهد گشت. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز کنید حتما بروید که به خیر و صلاحتان میباشد و سود و منفعت خوبی برایتان به همراه خواهد داشت. هرگز از شکست نهراسید و از ادامه فعالیت خود مایوس نشوید و به کار خود ادامه دهید و از هر شکستی عبرت بگیرید و کوشش کنید تا موفق شوید.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ج  ج  آ

تعبیر: نیتتان خیر است و تصمیم دارید تا دست به کاری بزنید که نه تنها به خودتان بلکه به افراد نیازمند هم یاری فراوان خواهد رساند پس خداوند شما را کمک خواهد کرد. اگر غم و اندوهی در زندگیتان دارید به زودی برطرف خواهد شد و شخصی در این راه کمکتان می‌کند. سعادت و خوشبختی فراوانی در انتظارتان است فقط کافیست کمی صبور باشید تا به آنها دست پیدا کنید. آنچه را از دست داده اید مجددا به دست خواهید آورد و در جستجوی هرچه هستید پیدا می کنید و از نگرانی و پریشانی نجات می یابید.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: د  ج  د

تعبیر: اهداف بلندی در سر دارید که برای رسیدن به آنها باید از خداوند مدد بجویید. کمی صبوری کنید و سعی کنید که پشتکار تان را بیشتر کنید و از تنبلی و کاهلی دست بکشید. به زودی از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار خواهید گرفت و شخصی به حمایت از شما خواهد پرداخت پس نگران نباشید. از تحولاتی که در زندگی شخصی و اجتماعی شما رخ داده است تعجب نکنید و منتظر تحولات بعدی هم باشید که با هر تحولی پیروزی بیشتری نصیب شما می شود و از این تحولات بهره مند خواهید شد.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: ج  آ  ج

تعبیر: فردی می خواهد به تو ضربه بزنذ پس مراقب خودت باش و هیچگاه نسبت به خدا ناامید نشو.به خاطر آینده خود نگران نباش زیرا خوشبخت می شوید و اگر خواسته و اهدافی داری در صورتی که به پند و نصیحت دیگران گوش کنی و از آنها استفاده نمایی دست پیدا میکنی و قطعا موفق خواهی شد. هرگز به این شاخ و آن شاخ نپرید و به این در و آن در نزنید و خود را آواره و سرگردان نکنید و به کار خود امیدوار باشید که توفیق با شما یار است و با راهنمایی بزرگان موفق خواهید شد.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: د  ب  د

تعبیر: شانس و اقبال تو خوب است و خداوند تو را به آنچه که میخواهی می رساند. تنها کافیست به خدا تکیه کنی و حواست رو جمع کنی که او همیشه همراه توست. از سرمایه ات در انجام کارهای درست و حلال بهره ببر و هیچگاه کارهای بد انجام نده زیرا به تو ضربه می‌زند و قطعاً نتایج بدی دارد. فقط در زندگی به فکر رفاه و آسایش خود نباشید و همواره، رفاه و آسایش دیگران را هم مدنظر داشته باشید و آنچه را برای خود نمی پسندید برای دیگران هم نپسندید تا محبوب همه شوید.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: د  آ  ب

تعبیر: برای دور بودن از هر بلا و آسیبی صدقه بده و به خداوند تکیه کن تا آسیبی به تو نرسد و زیرا خداوند از تو محافظت میکند. شما اهدافی دارید که با انجام آنها قطعاً باعث ضربه به خود و دیگران می‌شود و برای سودی ندارد پس از آن ها بگذر. هرگز در صدد افشای راز کسی نباشید و سعی کنید همواره محرم و رازنگهدار مردم باشید تا مردم به شما اعتماد کنند و رازنگهدار شما باشند والا منفور روزگار خواهید شد و مردم از شما کناره گیری خواهند کرد. پس همیشه محرم باشید تا موفق شوید.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج  آ  د

تعبیر: همیشه با انگیزه و با انرژی باش و از غم و غصه دوری کن و هیچ گاه خدا را فراموش نکن تا مشکلات برطرف شود به مسافرت برو تا ذهنت آرام گیرد. اگر صبور باشی و در شرایطی که اوضاع خوبی نداری طاقت بیاوری به اهداف و آرزوهایت دست پیدا می‌کنی. اگر در عذاب، رنج و زحمت هستید نگران نباشید که پس از هر طوفان، آرامشی هست و رسیدن به این آرامش مستلزم زمان است که اگر صبر کنید کامیاب می شوید

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان