تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط نابغه ها می تونن آدم فضایی و پیدا کنند | تست هوش

یکی از این خانمای مدل یک بیگانه فضاییه،میتونی 7 ثانیه ای بگی کدومشونه؟

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

​​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

آزمون هوش تصویری شناخت مدل بیگانه فضایی: در تصویر آزمون هوش تصویری شناخت مدل بیگانه فضایی ما سه خانم مدل را در اتاق پرو مشاهده میکنیم که در حال آماده سازی خود برای رفتن روی صحنه و نشون دادن جدیدترین لباس هایی که طراحی شده اند می باشند،همه چیز عادی به نظر می رسد ولی یکی از این مدل ها یک بیگانه فضایی می باشد.

معماها و سوالات تصویری همواره تلاش دارند تا سطح ادراک و میزان توانائی ها و مهارت های شناختی افراد را به آنان گوشزد کنند. توانایی خوب دیدن، خوب دقت کردن، خوب متمرکز شدن، جزئیات را دیدن و خوب تحلیل کردن…. این ها بخشی از توانایی هایی است که آدمی در گذر عمر به آنها دست پیدا می کند و مانند بسیاری از مهارت های دیگر می تواند رشد پیدا کند و یا اینکه دچار رکود شود.به باور کارشناسان استفاده مناسب از مغر و وادار کردن آن به فعالیت فکری مناسب، می تواند زمینه را برای رشد این توانائی ها فراهم کند.

.

.

.

پاسخ آزمون هوش تصویری شناخت مدل بیگانه فضایی

مدل بیگانه فضایی کسی نیست جز زن وسطی به دستهای وی دقت کنید،وی دو دست چپ دارد که هیچ انسان عادی این گونه نمی باشد،دو زن دیگر هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه فضایی هستند ندارند.

آیا آزمون هوش تصویری شناخت مدل بیگانه فضایی را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان