تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

اگه خیلی باهوشی تو 10 ثانیه بگو کدوم ماشین ترافیک کرده | تست هوش

کدام خودرو باید حرکت کند تا ترافیک از بین بره؟

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

آیا می خواهید قدرت مغز خود را آزمایش کنید؟ سعی کنید این معمای ترافیک را در 15 ثانیه حل کنید. پازل امروز یک آزمون منطقی و فکری است که برای به چالش کشیدن مهارت های حل مسئله شما طراحی شده است. وظیفه شما این است که به تصویر زیر نگاه کنید و بفهمید که کدام ماشین باید حرکت کند تا از ترافیک جلوگیری کند. برای حل آن به مقداری قدرت مغز واقعی نیاز است. 

بازی های فکری برای آزمایش توانایی های حل مسئله ما عالی هستند. آنها از ما می خواهند که هم جنبه های تحلیلی و هم خلاقانه خود را درگیر کنیم و راه حل های نوآورانه ای ارائه دهیم. چه یک معمای باتجربه باشید و چه تازه شروع به کار کرده اید، این پازل مطمئناً چیزی برای فکر کردن به شما می دهد.

 

 

 

 

.

آزمون شناسایی حل مشکل ترافیک:

این چالش از سطح آسانی برخوردار است، زیرا فقط باید ماشینی را شناسایی کنید که باید حرکت کند تا بقیه وسایل نقلیه بتوانند به حرکت خود ادامه دهند. هنگامی که متوجه شدید که کدام ماشین باید حرکت کند، می توانید در کمترین زمان به حل ترافیک کمک کنید.

.

.

.

.

.

آموزش ذهن منطقی شما کلید رمزگشایی این است که کدام ماشین باید حرکت کند تا ترافیک را متوقف کند. با استفاده از استراتژی هایی مانند تفکر خارج از چارچوب، حل مسئله و تحلیل انتقادی، می توانید مغز خود را برای تفکر منطقی تر آموزش دهید. انجام این کار به شما کمک می کند کارآمدترین راه حل را برای راه بندان ترافیک و همچنین سایر مشکلات زندگی شناسایی کنید. علاوه بر این، با آموزش ذهن خود برای تفکر منطقی، می توانید تصمیمات بهتری بگیرید و به راه حل های خلاقانه در زمان واقعی دست پیدا کنید.

در دنیای پیچیده و در عین حال در حال تغییر امروزی، داشتن ذهنی چابک و منطقی برای پیشروی ضروری است.

.

.

 

 

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی حل مشکل ترافیک

پاسخ آزمون شناسایی حل مشکل ترافیک: راه حل در تصویر است: اگر ماشین 6 به عقب حرکت کند، به ماشین 4 اجازه می دهد به جلو حرکت کند که ماشین 3 و سپس ماشین 5 و غیره را باز می کند. به کسانی از شما که توانستند این معما را در کمتر از 10 ثانیه کشف کنند، تبریک می گوئیم!

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان