فال ابجد امروز | فال ابجد | فال ابجد روز

فال ابجد روز 19 شهریور ماه | فال ابجد روزانه

کلمه ابجد به چهار حرف ابتدایی الفبای قدیم سامی اشاره می کند که به جای اعداد از آن استفاده می شد. یعنی با استفاده از حروف ابجد، ارزش عددی حروف مشخص می شد و در ترتیب بندی، طالع بینی و علوم غریبه از این حروف استفاده می شد. این حروف روشی برای مرتب سازی حروف در زبان عربی بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: آ  آ  آ

تعبیر: ناامید و پریشان نباشید خداوند به شما راه درست را نشان خواهد داد و کمکتان می‌کند تا مشکلات را از پیش رو بردارید. از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار خواهید گرفت که می‌توانید از فقر و نداری رهایی یابید. فردی از شما حمایت خواهد کرد و اجازه نمی دهد گزندی از جانب دیگران به شما وارد شود. شانس به شما روی می آورد و به موفقیت مالی می رسید. ولی در زمینه عشق و احساسات دچار مشکل می شوید و نمی دانید چه تصمیمی بگیرید. با دیگران مشورت کنید.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج  ب  ج

تعبیر: قصد و منظور نیکی دارید و اگر دست به این کار بزنید هم به خودتان و هم به اطرافیانتان خیر و منفعت خواهید رساند پس تعجیل کنید. دوستانی نادرست در زندگیتان وجود دارند که باید هرچه سریعتر از آنها دوری کنید چرا که دردسر برایتان به وجود خواهند آورد. حسودات در اطرافتان زیادند مراقب باشید. هرچه بیشتر به نیازمندان یاری برسانید کار خودتان نیز رونق بیشتری می گیرد و موقعیت تان بهتر می شود.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج  آ  د

تعبیر: طالعت نیک است. به زودی ازدواج عاشقانه و پر شور و نشاط در پیش رو دارید که خوشبختی و آرامش را در وجود تان چند برابر می‌کند شما را از غم و اندوه نجات می دهد،، و به سربلندی می رساند ،، بهتر است هیچ گونه نگرانی به دل خود راه ندهید. گشایش و پیشرفت در کار. به زودی مشکلات برطرف شده و در کارهایتان پیشرفت می کنید.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ب  د  ج

تعبیر: شخصی از راه دور به دیدار تان می آید و به شما پیشنهاد های نادرستی را می دهد با این کار برای خود خطرات بسیار زیادی به وجود می‌آورید و خودتان را به نابودی می رسانید،، بهتر است؛ بیشتر مراقب باشید تا به درد سر فراوانی مواجه نشوید بلکه بتوانید خود را از مشکلات نجات دهید. با عطوفت و مهربانی و عشق می توانید همه را به سوی خود جلب کنید. اعمال و رفتار ناشایست خود را کنار بگذارید و به مردم بیشتر نزدیک شوید.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د  د  ج

تعبیر: گره از کارتان گشوده خواهد شد به مقصود خود در زندگی خواهید رسید و شادی و خوشبختی را در آینده به دست می آورید سعی کنید؛ با عجله دست به کاری نزنید که برایتان مشکلات بسیار زیادی به وجود می آورد، و شما را به نابودی می رساند. در کاری که بیم رسوایی در آن وجود دارد شرکت نکنید. مواظب آبروی خود باشید. از دوستان ناباب و ریاکار خود دوری کنید. به شایعات و حرفهای بی اساس دیگران توجهی نکنید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د  آ  ج

تعبیر: به زودی خبر خوب و خوشایند به گوش تان خواهد رسید که آینده‌تان را پر از آرامش و آسایش می‌کند،، شما را به موفقیت و سربلندی در آینده می رساند بهتر است؛ در زندگی برای خود صدقه بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید. هر کاری را به اهلش واگذار کنید و هر فنی را به اهل فن آن، و هرگز کاری را به دست کسی که در آن کار مهارت و تخصص ندارد نسپارید تا متضرر نشوید، و سعی کنید هر کاری را با توکل به خداوند منان تا آنجایی که توان شما اجازه می دهد خودتان انجام دهید و مایوس نشوید.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ج  ج  آ

تعبیر: مرادتان حاصل می شود. به زودی خیر و برکت در زندگی تا سرازیر می‌شود به آرامش و آسایش در آینده نصیبتان خواهد شد،، بهتر است؛ هیچ گونه نگرانی به دل خود راه ندهید به زودی تمام مشکلات و سختی و سر راهتان برداشته می‌شود. بر اثر لجاجت و تندخویی شما جر و بحث شدیدی در زندگیتان رخ می دهد. مواظب حرف زدن خود باشید.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: د  ب  ب

تعبیر: طالعت خوب نیست. بهتر است استرس و اضطراب را از خود دور کنید بیشتر مراقب خود در زندگی باشید تا به دردسرهای فراوانی مواجه نشوید،، بلکه بتواند خود را از غم واندوه نجات دهید و به سوی خوشبختی و نشاط در امورات زندگیتان برسانید. موانعی بر سر راهتان قرار می گیرد و شما را از خواسته ها و اهدافتان باز می دارند. در کارهای خود بیشتر دقت کنید.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: د  آ  آ

تعبیر: از دعوا و جر و بحث با اطرافیانتان به دور باشید و سعی کنید تا به دنبال اعمال نیک بروید چرا که زندگیتان را با کارهای نامناسب در خطر خواهید انداخت. بختتان بلند است و به زودی به سعادت و شادکامی دست خواهید یافت. دست به کارهای اشتباه نزنید که خودتان را در دردسر خواهید انداخت. از دروغگویی و فریب مردم برحذر باشید. چون عاقبت خوبی ندارد و از این بابت ضربه خواهید خورد.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: ج  د  ب

تعبیر: بسیار مراقب باشید چرا که افراد کینه جو و حیله گر در اطرافتان فراوان است که قصد دارند به شما ضربه وارد کنند. این مسیری که قصد دارید در پیش بگیرید برایتان چیزی جز غم و اندوه در پی نخواهد داشت پس از آن صرف نظر کنید. فعلا بخت با شما یار نیست چند صباحی را منتظر بمانید تا خداوند زندگیتان را بر وفق مراد کند. مواظب باشید و احتیاط کنید. کسی در کمین نشسته است که به شما ضربه بزند. ممکن است از لحاظ شغلی ضرر و زیان ببینید.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: د  د  ب

تعبیر: به زودی مال و اموال فراوانی به دستتان می‌رسد که میتوانید قرضهایتان را ادا کنید. باید خداوند را در تمامی امورات به یاد داشته باشید و از راه درست خارج نشوید تا بتوانید به سعادتی که در انتظارش هستید دست پیدا کنید. فرایض الهی تان را به جا آورید و در این مورد کاهلی نکنید که ضربه خواهید خورد. عقل و خرد خود را بکار گیرید. محتاط باشید و سنجیده عمل کنید. مراقب حیله گریهای دشمنان باشید. از حس ششم خود کمک بگیرید و به مشورت با دیگران بپردازید تا کمتر آسیب ببینید.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج  ج  ب

تعبیر: بخت خوبی در انتظارتان است و زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد. افرادی نابکار در زندگیتان وجود دارند که هر لحظه برایتان دردسر می آفرینند از آنها به دور باشید و اجازه ندهید در کارهایتان دخالت کنند اندوهی به دلتان وارد شده که به زودی برطرف می شود، توکلتان بر خداوند باشد. سفر در پیش دارید. یا در فکر تغییر مکان زندگی خود هستید. این تغییر مکان برایتان خوشایند و خوش یمن است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر