تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

متولدین کدوم ماه لوس ترن و حرف حرف خودشونه؟ | تست شخصیت شناسی

ممکن است در زندگی با افرادی که حرف حرف خودشان است و لوس هستند برخورد داشته اید در حالی که لوس بودن در برخی متولدین ماه های بیشتر از بقیه افراد است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

بسیاری از ما حرف های دیگران را قبول نمی کنیم وخیلی به نصیحت و تجربه‌ های آن ها توجه نداریم، زیرا اساساً کمی لجباز هستیم یا این که لوس بوده و فقط حرف خودمان را قبول داریم. افرادی که لوس هستند معمولاً نفوذ ناپذیر می باشند و شاید اگر شما به آن ها توصیه ای کنید؛ از روی لجبازی هم که شده، حرف تان را قبول نکنند. در این قسمت از نمناک به ترتیب معرفی می کنیم که لوس ترین هایی که حرف حرف خودشان است یا نفوذناپذیرترین متولدین، شامل کدام ماه ها می شوند.

اسفند

اسفند ماهی ها به شدت خلاق هستند و جای تعجب نیست که اگر تصمیم به کاری بگیرند، هرگز نظر خود را تغییر نمی دهند اما اگر به نتیجه نرسند، شروع به شکایت و ناله می کنند. در کل مسئولیت اشتباهات خود را خیلی سخت می پذیرند و معمولاً توجیه می کنند. به همین دلیل می‌ توان گفت که نفوذ ناپذیر می باشند. خیلی به حرف دیگران گوش نمی کنند و جزء افراد لوس محسوب می شوند‌. آن ها همچنین انجام کار های خانه و تمیز کاری را اتلاف وقت می دانند و کم تر راحتی خود را به خطر می‌ اندازند.

مرداد

اگر مرداد ماهی ها چیزی را بخواهند حتماً آن را انجام می‌ دهند و منتظر نظر شما نمی مانند. کاری را که انجام می‌ دهند باید خودشان دوست داشته باشند. آن ها دوست ندارند که بهشان بگویید:" نه تو نمی توانی وارد فلان کارِ شوی و خیلی زود به آن ها بر می خورد. آنها مسیر خودشان را پیش می برند. عاشق پول خرج کردن هستند و چه بهتر که شما برایشان پول زیادی خرج کنید، زیرا احساس پادشاهی یا ملکه بودن دارند و لوس هستند و دوست دارند همیشه مورد توجه قرار بگیرند.

خرداد

خردادی ها گاهی اوقات خودشان را لوس می‌ کنند و اکثراً دوست دارند که دیگران ناز آن ها را بکشند. زمانی که می‌ خواهند درخواست توجه، هدیه یا هر چیز دیگری از شما داشته باشند، کاملاً رفتار لوسی از خودشان نشان می دهند. همه چیز را در زندگی می خواهند و خیلی راحت خسته و کلافه می شوند. به گونه‌ ای رفتار می‌ کنند که انگار همه باید شرایط و امکانات راحتی را برای آن ها فراهم کنند. معمولاً هم برای انجام کار های بزرگ به دیگران وابسته هستند.

فروردین

فروردین ماهی ها اگر از طرف دیگران مورد نصیحت قرار بگیرند، اصلاً حرف آن ها را گوش نمی کنند و شاید برای لجبازی هم که شده، حرف خودشان را به کرسی بنشانند و کمی از این لحاظ نیز لوس محسوب می شوند. آن ها خیلی دیسیپلین و نظم شخصی در زندگی ندارند اما می‌ خواهند تظاهر کنند که همه چیز در زندگی شان سر جایش است. هنگامی که خسته و کلافه باشند، از دیگران فاصله می‌ گیرند و در لاک خودشان فرو می روند.

بهمن

بهمن ماهی ها شاید خیلی حساس نباشند اما هنگامی که صحبت از خود و نیازهای شان می شود، حساسیت بالایی نشان می دهند. آن ها دوست ندارند کسی را از خودشان برتر ببینند و در نتیجه اگر این اتفاق بیفتد، کاملاً لوس می شوند و به هر طریقی که شده، می‌ خواهند نیاز خود را برطرف کنند تا بالاتر از دیگران قرار بگیرند. آن ها دوست ندارند از هیچ کس جواب منفی بشنوند.

اردیبهشت

اردیبهشتی ها خیلی لجباز هستند و اگر به چیزی که می‌ خواهند نرسند، پای شان را روی زمین می کوبند تا شرایط تغییر کند؛ دقیقا رفتاری که بچه های لوس از خودشان نشان می‌ دهند. برای شان خیلی سخت است که بپذیرند اشتباه کرده‌ اند و معمولاً دوست دارند که مسئولیت های خود را روی دوش دیگران بیاندازند و معمولا کاری را به تنهایی انجام نمی دهند؛ مگر این که مجبور باشند.

آبان

وقتی که آبان ماهی ها روابط شان آنطور که انتظار دارند پیش نرود، یا هنگامی که از لحاظ احساسی به آن ها صدمه وارد شود، کاملاً کنترل خود را از دست می دهند و شبیه به بچه ها می شوند؛ بچه ای که فقط قد کشیده اما از لحاظ ذهنی کاملاً کودک است. زمانی که آسیب می بیند، دوست دارد که دیگران از او مراقبت کنند و هوای او را داشته باشند و کاملاً ضعیف می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان