فال ابجد امروز | فال ابجد | فال ابجد روز

فال ابجد روز 14 شهریور ماه | فال ابجد روزانه

کلمه ابجد به چهار حرف ابتدایی الفبای قدیم سامی اشاره می کند که به جای اعداد از آن استفاده می شد. یعنی با استفاده از حروف ابجد، ارزش عددی حروف مشخص می شد و در ترتیب بندی، طالع بینی و علوم غریبه از این حروف استفاده می شد. این حروف روشی برای مرتب سازی حروف در زبان عربی بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما : ج آ ب

تعبیر: این عمل حرامی که در سر دارید اسیب بسیار بدی به شما خواهد زد و زندگیتان را به باد فنا خواهد داد پس از آن دوری کنید و منتظر بمانید تا خداوند راه بهتری را برای تان قرار دهد. فردی در اطرافتان است که سعی دارد تا شما را بفریبد از او برحذر باشید و به هیچ عنوان به حرف‌هایش اعتماد نکنید. خبر جدیدی دریافت می کنید یا هدیه ای شگفت انگیز از کسی می گیرید. صاحب همسری می شوید که کمتر با شما ناسازگاری می کند.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما : ج ج آ

تعبیر: مال و سرمایه خوبی به دستتان خواهد رسید که موجب می‌شود از گرفتاری های مالی خلاص شوید. خداوند فردی را در سر راه شما قرار خواهد داد که سعادت و خوشبختی را نصیب تان خواهد کرد. در نمازهایتان کاهلی نکنید تا سعادتمند شوید. حرکت و تغییر بزرگی در کارهایتان صورت می گیرد و باید خود را آماده کنید تا بهتر با آن روبرو شوید.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما : آ د ج

تعبیر: آینده بسیار نیکی در انتظار توست و اگر در راه خداوند بمانی مطمئن باش که اتفاق های خوبی در زندگی ات خواهد افتاد. از دوستان بدخواه و ناباب به دور باش و اجازه نده تا تو را در دردسر و گرفتاری بیاندازند. از درد و اندوه نهراسید و استقامت داشته باشید و صبر و شکیبایی پیشه کنید تا در کار شما فرجی حاصل شود و شما را از نگرانی برهاند.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما : ب آ د

تعبیر: قصد و منظورت خیر است و اگر این کار را انجام دهی به بسیاری از افراد خیر و منفعت میرسانی، خداوند در این امر تو را یاری خواهد کرد پس از سختی راه هراس نداشته باش. اگر قصد داری اقدام به کاری مهم کنی بهتر است تعجیل کنی که هم اکنون به خیر و صلاح توست و برایت موفقیت و پیروزی به همراه خواهد داشت. هرگز از زندگی خود گله نکنید و علت نیک و بد آن را در وجود خود جستجو کنید و در رفع آن بکوشید تا موفق و کامیاب شوید.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما : ب د د

تعبیر: متاسفانه هم اکنون در شرایط خوبی به سر نمی برید و خداوند از شما روی گردانده بهتر است به اعمالتان نظری بیاندازید و از او طلب مغفرت کنید تا دوباره درهای رحمتش را به سوی شما بگشاید و رزق و روزی را به زندگیتان وارد نماید. از دروغگویی و فریب مردم برحذر باشید. چون عاقبت خوبی ندارد و از این بابت ضربه خواهید خورد.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما : آ ب ب

تعبیر: هرچه سریعتر از قصدی که داری صرف نظر کن و هیچگاه آنها را انجام نده که تو و اطرافیانت را دچار دردسرهای فراوان خواهد ساخت. غرور و خودخواهی را کنار بگذار و به بدگویی پشت سر دیگران نپرداز که با این رفتارها همه را از دست خواهی داد و تنها منفور روزگار خواهی شد. برای آنچه که داری شاکر خداوند باش و کفر نعمت نگو که هر آنچه که داری از دست می رود. اگر در زندگی قناعت پیشه باشید و به آنچه دارید قناعت کنید و حرص و طمع را از خود دور نمایید، هرگز محتاج کمتر از خودتان نمی شوید و دست نیاز به سوی کسی دراز نخواهید کرد و همیشه شاد خواهید بود.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما : ج ا ج

تعبیر: به هدفت خواهی رسید و آرزوهایت به واقعیت می پیوندد اما این امر بسیار زمان می‌برد و اگر صبوری نکنی هر لحظه از آن دورتر خواهی شد. افرادی در اطرافتان وجود دارند که کاری جز سنگ انداختن در زندگی شما ندارند، از آنها به دور باش و سعی کن تا به راه راست هدایتشان کنی. در نمازهای کاهلی نکن و همواره ذکر خداوند را بگو. فال ابجد: از انتقادات سازنده و رقابت مفید نهراسید و سعی کنید با کارهای خوب رقابت خوب کنید و از رقابت رقیب بهره برید و به کار کسی حسادت نکنید تا پیروز شوید.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر: اگر تلاش و کوششت را بیشتر کنی به هر آنچه که میخواهی دست پیدا میکنی و خداوند به تو کمک خواهد کرد. ممکن است مشکلات مالی به سراغت بیاید که خیلی زود برطرف می شود و آسیبی به تو نمی رساند. بسیار در چشم و نظر دیگران هستی پس همواره با ذکر بگو و برای خودت صدقه بده. به زودی زود توسط یک یا چند آشنا یک خبر مسرت بخش به شما می رسد و شما را خوشحال می کند. از این خبر سودی عاید شما می شود و شما را از نگرانی خلاص می کند.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما : ب آ ب

تعبیر: نیت و منظورتان نیک است و به زودی به هرچه که بخواهید دست خواهید یافت. خداوند در همه حال حواسش به شما هست و کمک تان خواهد کرد تا آرزوهای تان را میسر نمایید. ارث و میراثی بزرگ به دستتان خواهد رسید که میتواند شما را از گرفتاری مالی نجات دهد مراقب باشید تا افراد سودجو موجب شوند این سرمایه را از دست بدهید. هرگز به کسی بدقولی نکنید و به عهد و پیمان خود عمل نمایید و با مردم معاشرت داشته باشید و اعتماد آنها را به خود جلب کنید تا موفق شوید.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما : ب ج د

تعبیر: قصدتان خیر است و اگر از جانب افرادی به شما ضرر می‌رسد خداوند جواب آنها را خواهد داد و آنها را از شما دور خواهد ساخت. بخت و اقبال بلندی دارید و خداوند بهترین ها را برای تان قرار دارد داده است پس با اعمال و رفتارهای حرام آنها را از خودتان دور نسازید. هرگز از کاری که می کنید مایوس نباشید و به آنچه که دارید قناعت کنید چون آنچه را که خداوند قادر متعال برای هر بنده ای مقدور فرموده به اندازه استعداد و لیاقت اوست پس به این امر شاکر باشید تا کامروا گردید.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما : د ج ب

تعبیر: مقصود نیکی ندارید و اگر همچنان به این عمل اصرار ورزید به زودی در دردسرهای بزرگی خواهید افتاد. از عجله و شتاب به دور باشید و از خداوند بخواهید تا به شما صبر عنایت کند تا بتوانید مشکلات را پشت سر بگذارید. اگر سفری در پیش دارید حتما اقدام کنید که شادی و مسرت فراوانی کسب خواهید کرد. هرگز به این شاخ و آن شاخ نپرید و به این در و آن در نزنید و خود را آواره و سرگردان نکنید.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما : د ب ج

تعبیر: درست است که کسی باعث ناراحتی شما شده اما نباید در تلاش باشید تا این عملش را تلافی نمایید چراکه خودتان آسیب خواهید دید او را به خداوند واگذار کنید تا دلتان آرام بگیرد. به زودی به هر آنچه که در آرزویش هستید خواهید رسید و وصال یار به شما نزدیک است اما اگر قصد انجام معامله ای را دارید بسیار احتیاط کنید. از تحولاتی که در زندگی شخصی و اجتماعی شما رخ داده است تعجب نکنید و منتظر تحولات بعدی هم باشید که با هر تحولی پیروزی بیشتری نصیب شما می شود و از این تحولات بهره مند خواهید شد.


 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد