تست هوش | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

باهوش ها زودی بیان بگن پیرزن قاتل کدومه ؟ | تست هوش

آزمون شناسایی پیرزن قاتل: چه کسی شوهرش را کشته؟

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

​​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

اگر می خواهید ضریب هوشی خود را محک بزنید، پس آزمون شناسایی پیرزن قاتل را حل کنید. در این معما با دو پیرزن مواجه خواهید شد که یکی از آنها شوهرش را کشته است. چالش این است که نظر به شواهد موجود در تصویر با کمک ذهن کارآگاهی خود قاتل را شناسایی کنید.

ادعا شده است که تنها افراد باهوش می توانند آزمون شناسایی پیرزن قاتل را حل کنند. تست های هوش برای ارزیابی مغز ما مهم هستند. در برخی افراد دانستن سطح هوشی به آنها کمک می کند تا اعتماد به نفس و روحیه خود را بهبود بخشند، بیشتر تلاش کنند و با چالش های مختلف بهتر مقابله کنند. امروزه روانشناسان و جامعه‌شناسان از این آزمون ها برای بررسی ویژگی‌های انسانی و عوامل آن‌ها بهره می‌گیرند؛ ویژگی‌هایی مانند تاثیرات ژنتیک، اقتصاد، نژاد و غیره در میزان هوش کودکان و حتی بزرگسالان. پس آماده شوید و این معمای جذاب را حل کنید.

به هر فعالیت ذهنی هدفدار که باعث درگیر کردن ذهن و مغز شما شود و به صورت گروهی یا تک نفری انجام شود، بازی فکری می‌گویند. بازی‌های فکری بدون در نظر گرفتن سن، جنس، نژاد یا وضعیت جسمانی می‌توانند تاثیرات مثبتی بر ذهن، روحیه، شخصیت، رفتار و زندگی هر انسانی بگذارد. این تغییرات باعث تمرکز و تقویت قدرت ذهنی شما می‌شوند.

آزمون ها، پازل ها و معماها ترندهای محبوب این روزها هستند. در حالی که شاید فکر می کنید این‌ها چیزی جز هدر دادن وقت نیستند، از نظر علمی ثابت شده است که حل این گونه آزمون ها می تواند به بهبود مهارت های ذهنی و بینایی شما کمک کند. خوب به هر حال، اگر تا هنوز موفق به حل آزمون شناسایی پیرزن قاتل نشده اید، برای دیدن جواب به تصویر زیر نگاه کنید:

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان