وام فوری | وام بدون ضامن | وام قرض الحسنه

بازنشستگان متقاضی وام فوری بخوانند | وام جدید برای بازنشستگان بدون ضامن و تحویل فوری

صندوق بازنشستگی فولاد برای پرداخت وام ضروری ۲۰ میلیون تومانی با نرخ کارمزد ۴ درصد به بازنشستگان، تفاهم‌نامه‌ای را با یک بانک به امضا رساند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 ​​وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود.  پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

حجت کاظمی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، همزمان با هفته دولت از امضای تفاهم‌نامه با بانک رفاه برای پرداخت وام ضروری ۲۰ میلیون تومانی به بازنشستگان صندوق خبر داد.

به گزارش صدآنلاین، وی گفت: پس از امضای تفاهم‌نامه صندوق و بانک صادرات که به موجب آن به بازنشستگانی که حساب حقوقی آن‌ها در بانک صادرات باشد وام ضروری پرداخت می‌شود، با پیگیری‌های صورت گرفته توانستیم با بانک رفاه نیز تفاهم‌نامه مشابهی امضا کنیم تا حدود ۴۵ هزار بازنشسته‌ای که حساب حقوقی آن‌ها در بانک رفاه است وام ضروری ۲۰ میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصد و اقساط ۲۴ ماهه دریافت کنند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد افزود: بازنشستگان واجد شرایط می‌توانند از روز شنبه ۱۱ شهریور ماه ۱۴۰۲ با مراجعه به سایت صندوق فولاد، به سایت صندوق فولاد برای دریافت وام به صورت الکترونیکی مراجعه کنند.

کاظمی گفت: با توجه به اینکه حساب حقوقی بخشی از بازنشستگان صندوق در بانک ملی است، درصدد هستیم تا با این بانک نیز تفاهم‌نامه مشابهی منعقد کنیم و پیگیری‌های ما در این خصوص ادامه دارد.(ایرنا)چندی پیش صندوق بازنشستگی فولاد از غیر حضوری شدن فرآیند ثبت نام وام ضروری بازنشستگان خبر داد.

صندوق بازنشستگی فولاد در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود: به اطلاع بازنشستگان معزز صندوق فولاد می‌رساند به منظور رفاه حال این عزیزان، فرآیند ثبت نام وام ضروری بازنشستگان صندوق، کاملا غیرحضوری شده و بازنشستگان محترم می‌توانند با مراجعه به نشانی neservices.irsbf.ir اقدام به ثبت‌نام و درخواست وام نمایند.

وام فوری

مهدی چمران صبح دیروز  در حاشیه یکصد و هفتاد و چهارمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در خصوص ورود اتوبوس ‌های جدید به پایتخت اظهار کرد: شهرداری برای بیش از ۶۰۰ دستگاه اتوبوس سهم خود را به وزارت کشور پرداخت کرده است و قرار است پس از اربعین به ناوگان تهران افزوده شود.

وی همچنین در ارتباط با ورود ۳۰۰ دستگاه اتوبوس در آستانه مهرماه به پایتخت افزود: روز گذشته بنده با مسئولان دو اتوبوس‌ساز گفت‌وگویی را داشتم و یکی از آنها اذعان داشت که ۳۰ دستگاه اتوبوس را آماده کند و بعید می‌دانم بتوانیم تا مهرماه ۳۰۰ دستگاه اتوبوس را وارد سیستم حمل و نقل کنیم. حدودا ۱۰۰ دستگاه از این تعداد وارد سیستم حمل و نقل خواهد شد

رئیس شورای شهر تهران همچنین در خصوص اورهال اتوبوس‌های قدیمی اتوبوسرانی تصریح کرد: این مسئله نیز با سرعت در حال انجام است و هر زمان که هر تعداد اتوبوس اورهال شوند وارد سیستم حمل و نقل خواهند شد.

چمران با اشاره به تفاهم شهرداری، وزارت صمت و نفت برای خرید تاکسی‌های برقی و ورود آنها به پایتخت گفت: هزینه یک دستگاه تاکسی برقی حدود یک میلیارد تومان است که ۴۰۰ میلیون آن را وزارت نفت و بیش از ۳۰۰ میلیون نیز در قالب تسهیلات پرداخت می‌شود و مالک تاکسی نیز می‌تواند تاکسی فرسوده خود را بفروشد تا بتواند تاکسی برقی را خریداری کند.

وی در خصوص تاکسی‌های برقی گفت: این تاکسی‌ها از خارج وارد کشور خواهند شد.

رئیس شورای شهر تهران همچنین در خصوص تردد موتورسیکلت‌ها در سطح شهر تهران افزود: در این ارتباط نیز تنها شهرداری مسئولیت ندارد و پلیس راهور نیز باید ورود کند البته موضوع فرهنگسازی بسیار مهم است ضمن اینکه موتورسیکلت‌های برقی به گونه‌ای تنظیم شده که سرعت آنها بیش از ۶۰ کیلومتر نباشد.

چمران همچنین درخصوص گزارش شهردار منطقه ۲۱ در ارتباط با حادثه دلخراش غرق شدن دو کودک در بوستان زیتون در منطقه ۲۱ افزود: این گزارش هفته گذشته ارائه شد و بنابر صحبت‌های شهردار هیچ چیزی در این بوستان کم و کسری نداشته است و در ارتباط با نتیجه قصور افراد باید دادستانی نظر خود را اعلام کند.

رئیس شورای شهر تهران نیز در ارتباط با تغییر معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: آقای بهرامی پس از درگذشت پدرشان یک سری مشکلات خانوادگی را داشت که نمی‌توانست در این حوزه فعالیت داشته باشد و در ارتباط با معاون جدید هنوز فردی معرفی نشده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان