تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

کدوم یکی از این خانم ها دست هرچی خنگ بسته | تست هوش

کدوم یکی از این خانما دست هر چی آدم خنگو از پشت بسته و حریف نداره.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

​​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

آزمون هوش تصویری خانم خنگ: در تصویر آزمون هوش تصویری خانم خنگ ما دو تصویر متفاوت از دو خانم به نام های شارلوت و الیزابت را می بینیم که در حال انجام دادن کاره ای خانه هستند،شارلوت می خواهد لباس های خانه را اتو کند و الیزابت قصد درست کردن ناهار را دارد،ولی یک جای کار می لنگد و یکی از این دو نفر در کارشون دارن خنگ بازی در میارن.

 

با توجه به تصویر و نشانه های موجود در آن میتونی بگی کار کدوم یکی از اونها احمقانه است و دست هر چی خنگ هست رو از پشت بستن؟

در بسیاری از این سوالات یا معماهای تصویری شما برای ارائه پاسخ باید به دنبال یک نشانه باشید. در بیشتر مواقع پاسخ واقعی ممکن است با دلایل منطقی واقعی فاصله زیادی داشته باشد. به واقع این معماها و سوالات تصویری تلاش می کنند تا توانائیهای شناختی شما به ویژه میزان دقت و تمرکز شما را مورد چالش قرار داده و سبب رشد و توسعه آنها شوند.

.

.

.

پاسخ آزمون هوش تصویری خانم خنگ

شاید خیلی ها الیزابت را به عنوان زن خنگ معرفی کرده اند و دلیلشان هم لمس حرارت آتش می باشد که مطمئنا کار احمقانه ای می باشد ولی در واقع خنگ و احمق واقعی شارلوت می باشد که با اینکه قصد دارد لباس ها را اتو کند ولی خبر ندارد که محافظ برق خاموش می باشد و اتو روشن نمی شود.

آیا آزمون هوش تصویری خانم خنگ را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد