فال ابجد امروز | فال ابجد | فال ابجد روز

فال ابجد روز 9 شهریور ماه | فال ابجد روزانه

کلمه ابجد به چهار حرف ابتدایی الفبای قدیم سامی اشاره می کند که به جای اعداد از آن استفاده می شد. یعنی با استفاده از حروف ابجد، ارزش عددی حروف مشخص می شد و در ترتیب بندی، طالع بینی و علوم غریبه از این حروف استفاده می شد. این حروف روشی برای مرتب سازی حروف در زبان عربی بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب  د  د

تعبیر: قصد و منظور خوبی ندارید و بهتر است که فعلاً به هیچ کاری اقدام نکنید چرا که برایتان مشکلات فراوانی به همراه خواهد داشت. افراد زیادی وجود دارند که قصد دارند تا در کارتان سنگ بیندازند، از آنها به دور باشید تا در راه تان به مشکل بر نخورید. به حرفهای بزرگترهای تان توجه بیشتری نشان دهید. اگر در زندگی قناعت پیشه باشید و به آنچه دارید قناعت کنید و حرص و طمع را از خود دور نمایید، هرگز محتاج کمتر از خودتان نمی شوید و دست نیاز به سوی کسی دراز نخواهید کرد و همیشه شاد خواهید بود.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج  آ  آ

تعبیر: قصد و نیت بدی ندارید و به آن خواهید رسید اما ممکن است کمی زمان بطلبد و در این راستا سختای های فراوانی بکشید بهتر است که برای رسیدن به مقصود خود از افراد ناباب و همچنین کارهای ناثواب دور باشد که در کارتان گره خواهد افتاد. اخبار مسرت بخشز به دستتان میرسد که تغییر و تحولات بسیار در زندگی تان به وجود خواهد آورد. هرگز از شکست نهراسید و از ادامه فعالیت خود مایوس نشوید و به کار خود ادامه دهید و از هر شکستی عبرت بگیرید و کوشش کنید تا موفق شوید.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج  ج  آ

تعبیر: سعی کنید؛ در راز و نیاز با خداوند بپردازید و در زندگی کاهلی نکنید تا میتوانید خودتان را به خداوند نزدیک کنید و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به دست بیاورید، هیچگاه بی گدار به نزنید و در انجام کارهایتان سهل انگاری نکنید تا به موفقیت برسید. از انتقادات سازنده و رقابت مفید نهراسید و سعی کنید با کارهای خوب رقابت خوب کنید و از رقابت رقیب بهره برید و به کار کسی حسادت نکنید تا پیروز شوید.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د  ب  د

تعبیر: به زودی گره از کارتان باز می‌شود و موفقیت و سربلندی نصیبتان خواهد شد تمام مشکلات زندگی تان از بین می‌رود ،،و آرامش و آسایش در زندگی تقدیمتان خواهد شد،، سعی کنید هیچگاه نگران موضوعات پیش پا افتاده در زندگیتان نباشید گشایش بزرگی به زودی در زندگی شما به وجود خواهد آمد. به زودی زود توسط یک یا چند آشنا یک خبر مسرت بخش به شما می رسد و شما را خوشحال می کند. از این خبر سودی عاید شما می شود و شما را از نگرانی خلاص می کند.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د  ج  آ

تعبیر: طالعت نیک است. روزگار بر وفق مراد شماست به زودی به هدف خود در زندگی دست پیدا می کنید و موفقیت را به دست می آورید،، سعی کنید؛ بیشتر مراقب خود در زندگی باشید چون شخصی می خواهد به شما صدمات بسیار زیادی وارد کند و برای تان مشکلات بزرگی به وجود بیاورد. در انجام هر کاری رعایت احتیاط شرط عقل است و برای بدست آوردن هر پست و مقامی عاقلانه بیندیشید و از نشیب و فراز آن نهراسید تا به مقصود برسید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د  آ  د

تعبیر: مقصود خوبی ندارید. اگر بخواهید با تندخویی با اطرافیانتان برخورد کنید به دردسرهای فراوانی مواجه می‌شوید،، سعی کنید؛ در اخلاق و رفتارتان تغییراتی به وجود بیاورید تا از مشکلات و سختی ها نجات پیدا کنید و به آرامش برسید. از بیکاری نگران نباشید، به زودی نگرانی های شما برطرف خواهد شد و به کاری دست خواهید زد که تمام گرفتاری های شما را برطرف خواهد کرد.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: آ  د  ب

تعبیر: بخت و اقبال خوبی دارید. به زودی شخصی به شما پیشنهاد ازدواجی می‌دهد بهتر است؛ قبول کنید که آینده تان را به خوبی خوشی می سازد و شادمانی را تقدیمتان می کند سعی کنید؛ هیچ گاه در انجام کارهایتان تاخیر ایجاد نکنید که برایتان مشکلات بزرگی ایجاد می‌کند. سفر در پیش دارید. یا در فکر تغییر مکان زندگی خود هستید. این تغییر مکان برایتان خوشایند و خوش یمن است.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: د  آ  ب

تعبیر: طالعت روشن است. به زودی رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید و موفقیت و سربلندی در امورات زندگی نصیبتان می شود ،،و شما را از غم و اندوه نجات می دهد سعی کنید؛ با عجله دست به کار نزنید که نابودی به سراغتان می آید و شما را به دردسر می‌اندازد. فال ابجد هرگز از کاری که می کنید مایوس نباشید و به آنچه که دارید قناعت کنید چون آنچه را که خداوند قادر متعال برای هر بنده ای مقدور فرموده به اندازه استعداد و لیاقت اوست پس به این امر شاکر باشید تا کامروا گردید.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: د  آ  ج

تعبیر: بخت و اقبال خوبی دارید و مشکلاتتان به زودی برطرف خواهد شد. اگر برای دوری کسی در رنج و عذاب هستید به زودی او را خواهید دید و از این ناراحتی نجات خواهید یافت. دوستان وفاداری در اطراف خود دارید که همواره هوای تان را دارند پس قدرشان را بدانید. از حوادث روزگار نهراسید و از وقایعی که در زندگی شما رخ می دهد نگران نباشید، چه بسا خیر شما در آن باشد و به هر پیش آمدی راضی باشید که آنچه مشیت الهی است همان خواهد شد و شما از مصائب روزگار مصون خواهید بود.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: ج  ج  ج

تعبیر: طالع نیکی دارید و با کمی تلاش و کوشش به هر آنچه که در آرزویش هستید دست خواهید یافت و فردی به شما کمک خواهد کرد تا از مشکلات مالی رهایی یابید دست او را پس نزنید. توکلتان همواره بر خداوند باشد تا از زندگی راحت و آرامی داشته باشید. از تحولاتی که در زندگی شخصی و اجتماعی شما رخ داده است تعجب نکنید و منتظر تحولات بعدی هم باشید که با هر تحولی پیروزی بیشتری نصیب شما می شود و از این تحولات بهره مند خواهید شد.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ  آ  آ

تعبیر: مشکلاتی در زندگی دارید به که زودی برطرف میشود و آرزوهای تان میسر میشود. شخصی وارد جمع خانوادگی شما میشود که شادی و مسرت فراوانی را به همراه خود دارد. خداوند را در همه امورات تان در نظر داشته باشید تا سعادتمند و پیروز شوید. هرگز به این شاخ و آن شاخ نپرید و به این در و آن در نزنید و خود را آواره و سرگردان نکنید و به کار خود امیدوار باشید که توفیق با شما یار است و با راهنمایی بزرگان موفق خواهید شد.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: د  ب  ب

تعبیر: قصد خوبی دارید و اگر هرچه سریعتر اقدام کنید موفقیت خوبی برای تان به همراه خواهد داشت. غم و اندوهی که دارید پایان می یابد و خداوند به شما کمک خواهد کرد. اگر زبانتان را نگاه دارید دچار مشکلات و گرفتاریها نخواهید شد. اگر در فکر معامله ای هستید تشویش نداشته باشید و در انجام آن بکوشید که زیان نخواهید دید و منفعت دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد