مرگ پسر ۱۸ ساله به خاطر عشق زن ۴۵ ساله | راز جنایت هولناک چیست؟

چهارشنبه گذشته مرگ پسر ۱۸ ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به بازپرس امیرحسین علیمردان اعلام شد. به دنبال این خبر، تحقیقات آغاز و در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که پسر جوان بر اثر مسمومیت جانش را از دست داده است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

بررسی‌ها نشان می‌داد زن ۴۵ ساله‌ای به نام فرانک او را به بیمارستان منتقل کرده است. فرانک در تحقیقات گفت: مدتی بود که با پرهام در فضای مجازی آشنا شده بودم. من ۴۵ سال سن داشتم و پرهام، جای فرزندم بود. وقتی متوجه شدم به من علاقه‌مند شده می‌خواستم به این رابطه پایان دهم اما پرهام عاشق من شده بود و قبول نمی‌کرد که از هم جدا شویم.

وی ادامه داد: او تهدید کرده بود اگر از او جدا شوم، خودکشی می‌کند. روز حادثه زمانی که متوجه شدم حال پرهام بد است، او را به دکتر رساندم اما متأسفانه کادر درمان موفق نشدند او را نجات دهند.

این در حالی است که خانواده پرهام از زن جوان شکایت کرده و ادعای متفاوتی را بیان کردند: پسرمان با این زن در اینستاگرام آشنا شده بود اما می‌خواست به این رابطه پایان دهد. حتی به یکی از اقوام گفته بود که فرانک مدارک شناسایی او را گرفته و نمی‌دهد. ما از فرانک شکایت داریم و او را مقصر مرگ پرهام می‌دانیم.

بدین ترتیب بازپرس جنایی دستور تحقیقات در رابطه با علت اصلی مرگ را صادر کرد. همچنین بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی تهران دستور تحقیقات تکمیلی از فرانک و بررسی علت مرگ پسر جوان را صادر کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان