فال ابجد امروز | فال ابجد | فال ابجد روز

فال ابجد روز 6 شهریور ماه | فال ابجد روزانه

کلمه ابجد به چهار حرف ابتدایی الفبای قدیم سامی اشاره می کند که به جای اعداد از آن استفاده می شد. یعنی با استفاده از حروف ابجد، ارزش عددی حروف مشخص می شد و در ترتیب بندی، طالع بینی و علوم غریبه از این حروف استفاده می شد. این حروف روشی برای مرتب سازی حروف در زبان عربی بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د  د  ج

تعبیر: هدفی که شما دارید با تلاش و کوشش فراوان میسر می شود و نباید در این عمل عجله کنید. نه تنها در وقت گرفتاری بلکه در حالت خوشبختی و سعادت هم خداوند را یاد کنید تا در هنگام سختی به کمکتان بشتابد. اگر در کارتان گره افتاده از خداوند بخواهید تا انشالله برطرف شود.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د  آ  ج

تعبیر: مقصودی که دارید را عملی خواهید کرد اما باید تعجیل کنید و اجازه ندهید رقبا از شما پیشی بگیرند. خداوند مشکلاتتان را برطرف خواهد کرد و انقدر زود این کار را انجام خواهد داد که حتی باورش هم برای تو سخت است. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز نمایید حتماً قبل از اقدام به آن با خانواده تان مشورت کنید.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د  ب  ج

تعبیر: از این مقصودی که در سر دارید رنج و محنتی بر شما نخواهد رسید، هراس به دل راه ندهید و حتما به این کار اقدام کنید. دست به معاملاتی سودمند می‌زنید که شما را از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار خواهد داد. اگر طلب چیزی از خداوند دارید باید شبانه روز دعا کنید و در انجام فرایض الهی تان کوتاهی نکنید تا انشالله مرادتان حاصل شود.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د  ج  ب

تعبیر: طالعت خوب نیست. تغییر و تحولات اساسی در زندگی تا به وجود آمده است که باعث عصبانیت و ناراحتی در شما شده است؛ برای تان مشکلات بزرگی به وجود آورده است،، بهتر است هیچ گاه بدون فکر و اندیشه در زندگیتان دست به کاری نزنید.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د  آ  د

تعبیر: غم و اندوه وجودتان از بین خواهد رفت و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان خواهد شد از طرف شخصی مال و ثروت فراوانی نصیبتان می شود ،،بهتر است؛ سپاسگزار نعمت های فراوان خداوند باشید و آینده تان را به خوبی خوشی بسازید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ب  ج  د

تعبیر: طالع بلندی دارید. به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان می شود بهتر است هیچ گاه در انجام کارهایتان تاخیر به وجود نیاورید که باعث مشکلات فراوانی در زندگی تان خواهد شد و شما را به دردسر های بزرگی خواهد انداخت.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: د  د  آ

تعبیر: فالت خوب است.رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان می شود بهتر است؛ ابجد هیچگاه نگران موضوعات پیش پا افتاده در آینده نباشید، تا بتوانید به موفقیت و پیروزی دست پیدا کنید و خود را از تمام مشکلات نجات دهید.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: ج  ج  آ

تعبیر: طالعت نیک است. به مقصود خود در زندگی خواهید رسید و شادی و خوشبختی را در آینده به دست می آورید بهتر است؛ در انجام کارهای تان فرد فعالی باشید تا به هدف خود برسید و سربلندی را به دست بیاورید،، به زودی خبری خوش به گوشتان خواهد رسید.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: د  ج  د

تعبیر: طالعت نیک است. شخصی به شما کمک های بسیار زیادی می کند تا بتوانید خیلی زود به هدف و خواسته های قلبی تان دست پیدا کنید و شادی و خوشبختی را در آینده به دست بیاورید،، سعی کنید؛ در کارهایتان عجله نکنید صبور باشید تا به هدفتان برسید.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: ج  د  آ

تعبیر: بخت و اقبالی نیک در پیش دارید و خداوند ثروت فراوانی به شما عطا خواهد کرد که از روزگار شما را بی نیاز می سازد. اسرار خودتان را نگاه دارید و اجازه ندهید تا کسی به زور از زیر زبانتان حرف بکشد چرا که از این قضیه ممکن است به رنج و زحمت بیفتید. در تمامی امور به خداوند توکل کنید تا موفق باشید.

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: د  ب  آ

تعبیر: مقصودی که دارید عاقبتش مشخص نیست و امکان دارد که در سختی و مشکلات بیفتید.حتماً با خدای خود خلوت کنید و قبل از اقدام به هر کاری استخاره کنید. افرادی در اطرافتان هستند که با حسادت های فراوانشان سعی در بی آبرو کردن تان دارند از آنها بر حذر باشید و اگر تواناییش را دارید با آنها مقابله کنید وصلتی در پیش دارید که به خیر و صلاح تان نیست از آن صرف نظر کنید.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: د  ب  آ

تعبیر: مقصود و منظورتان نیک نیست و متاسفانه با این کار در دردسرهای بزرگی خواهد افتاد. چندیست که از کسی آزرده خاطر هستید و میخواهید تا عملش را تلافی کنید اما بهتر است که او را به خدا واگذار کنید تا جواب عملش را بدهد. در نمازهایتان کاهلی نکنید و سربلند و پیروز باشید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان