فال تاروت | فال تاروت امروز

فال تاروت روزانه 5 شهریور ماه | سرنوشت برای شما چه خوابی دیده است؟

بی تردید تو هم به این فکر کرده ای و بارها ذهنت درگیر این سوال شده که اگر سرنوشت ما از قبل رقم خورده پس جایگاه تلاش و شب زنده داری ها و این همه دویدن چیست؟

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

فال تاروت فروردین

کارت تاروت: قدرت

هم قدرت درونی وجود دارد، و هم قدرت بدنی. و فردا باید انتخاب کنید که با کدام نوع قدرت، رهبری خواهید شد.

فردا شجاعت دنبال کردن یک هدف را پیدا می کنید و از نظر دیگران درباره تصمیم تان چشم پوشی می کنید.

ممکن است در درون تان همچنان از شکست خوردن بترسید، اما چیزی که شما را از ذهنیت کناره‌ گیری دور می‌ کند این است که تا زمانی که به مقصودتان نرسیده‌ اید تسلیم نخواهید شد.

فال تاروت اردیبهشت

کارت تاروت: جادوگر

اگرچه بسیاری از مهارت‌ ها خوب هستند، اما گاهی اوقات لازم است تنها در یک مهارت حرفه‌ ای باشید. کارت تاروت جادوگر، فردا نشان می دهد که باید در حیاتی ترین مهارت خود پیشرفت کنید.

شما ممکن است فرصت های بیشتری برای محدود کردن تمرکز خود به جای ایجاد یک شبکه گسترده از مهارت ها داشته باشید. باید در این خصوص یک تصمیم بگیرید.

فال تاروت خرداد

کارت تاروت: خورشید

لحظات خوب را تا زمانی که دارید، گرامی بدارید. خوب است که به خاطرات مثبت قبلی فکر کنید، اما به یاد داشته باشید که در لحظه زندگی کنید و قدر خوبی های اطراف خود را بدانید.

به عبارت دیگر، کارت تاروت خورشید به شما این امکان را می دهد که در لحظه باشید.

فال تاروت تیر

کارت تاروت: برج

این کارت تاروت می تواند نشانه ای برای جلوگیری از موقعیت های منفی باشد. اگر مشکلی پیدا کردید، باید بیشتر تلاش کنید تا مشکل را حل کنید.

زندگی تان ممکن است یک تغییر غیرمنتظره پیدا کند، اما این را یک فرصت پنهان در نظر بگیرید. فردا پله ای برای چیزی بزرگتر است. 24 ساعت دیگر، فردا شروعی تازه برای شما به ارمغان خواهد آورد.

فال تاروت مرداد

کارت تاروت: پاپ اعظم

یک زن شاد، الگوی زندگی شماست. فردا به نصیحت یک دوست خوب زن، که راهی را که اکنون در آن هستید پیموده است، گوش کنید.

اگرچه ممکن است اطلاعات او در ابتدا برای شما منطقی نباشد، اما بعدا خواهید فهمید. فردا، فقط باید به روند اعتماد کنید.

فال تاروت شهریور

کارت تاروت: ارابه

شما سخت تلاش می کنید. فردا ممکن است لازم باشد کمی بیشتر کار کنید و دست از تلاش نکشید. ممکن است احساس کنید که به اندازه کافی کار کرده اید و تعجب کنید که چرا باید بیش از هر کس دیگری تلاش کنید.

دلیل آن ساده است! همانطور که کارت تاروت ارابه نشان می دهد، شما به سطح جدیدی در زندگی خود خواهید رسید. شما خیلی به هدف نزدیک هستید؛ پس فرصت را از دست ندهید.

فال تاروت مهر

کارت تاروت: رستاخیز

حتی اگر در گذشته اشتباهاتی مرتکب شده باشید، می توانید خودتان را بهتر قضاوت کنید. از اشتباهات خود درس بگیرید. از آن ها نترسید یا خجالت نکشید.

همیشه عواقبی برای انتخاب های خوب و بد در زندگی وجود خواهد داشت. فردا، شما باید تصمیم بگیرید که چگونه به چالشی که زندگی به شما داده است پاسخ دهید، و عاقلانه انتخاب کنید.

فال تاروت آبان

کارت تاروت: عشاق

عشق یک انتخاب است؛ برای دوام بخشیدن به یک رابطه، وفاداری لازم است. فردا ممکن است لازم باشد تصمیم بگیرید که با شریک عاطفی خود بمانید، یا منتظر فردی هیجان انگیزتر باشید.

ممکن است احساس کنید که دوست دارید با شخص جدیدی باشید، اما از خود بپرسید که آیا این همان چیزی است که واقعا می خواهید؟ آیا در حال حاضر حوصله تان سر رفته و به دنبال چیزی هیجان انگیز هستید؟ به دنبال یافتن راهی باشید که با شریک فعلی خود به همان هیجان ها برسید.

فال تاروت آذر

کارت تاروت: ستاره

کائنات دائما در حال حرکت است و کارهایی انجام می دهد تا به شما کمک کند مسیری را که قرار است در آن قرار بگیرید پیدا کنید.

آیا احساس کرده اید که گم شده اید یا به این فکر کرده اید که قرار است به کجا بروید؟ فردا راهنمایی هایی را که می خواهید و به آن نیاز دارید دریافت خواهید کرد تا به شما کمک کنند مسائل را دریابید.

فال تاروت دی

کارت تاروت: ملکه

به صدای درونتان گوش کنید. وقتی شلوغی های دنیا شما را در بر می گیرد، شنیدن آنچه روح تان می گوید سخت می شود.

فردا فضا را برای سکوت باز کنید. به خودتان اجازه دهید لحظه ای آرام برای هماهنگ شدن با درون تان پیدا کنید.

فال تاروت بهمن

کارت تاروت: چرخ اقبال

شانس، راهش را به سمت شما پیدا خواهد کرد. فرصت فردا از آن شماست، اما با کمی تلاش به سراغ شما می آید.

به جای اینکه امیدوار باشید که همه چیز بهبود یابد یا اینکه آرزو کنید که ای کاش زندگی تان مسیر دیگری را طی کند، شروع به ایجاد تغییرات کنید. اعمال فردا شما فردای شما را مشخص می کند.

فال تاروت اسفند

کارت تاروت: شیطان

برای انجام کاری که می دانید نباید انجام دهید وسوسه می شوید. سعی کنید در مقابل وسوسه تماس گرفتن با معشوق سابق تان یا برگشتن به رابطه ای که می دانید برای شما مناسب نیست، مقاومت کنید. سعی کنید تصمیمی بگیرید که بعدا از آن پشیمان نشوید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان