وام فوری | وام بدون ضامن | وام قرض الحسنه

وام فوری 200میلیونی با شرایط ویژه برای همه | وام فوری با اقساط کم و بازپرداخت طولانی مدت

تا حالا شده برای مدت کوتاهی احتیاج به پول پیدا کنید اما نخواهید از کسی قرض کنید؟ در این شرایط معمولاً افراد به فکر دریافت وام می‌افتند اما دریافت وام همیشه همراه ضامن بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 ​​وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود.  پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

دریافت وام فقط با افتتاح حساب شاید برای شما کمی جالب باشد؛ اما این موضوع واقعیت دارد. زیرا مشتریان بانک دی که تمایل به دریافت وام ۲۰۰ میلیون‌تومانی طرح «فرزانه» این مجموعه دارند، تنها کافی است در یکی از شعب این بانک حساب باز کنند. .

وام قرض‌الحسنه از جمله وام‌های بانکی بوده که در واقع نوعی عقد بین بانک و قرض‌گیرنده است. در این وام طبق قانون و مقررات و ضوابط، مبلغی به‌عنوان قرض به فرد داده می‌شود. طبق قرارداد، مبلغ وام قرض‌الحسنه توسط وام‌گیرنده باید باز پرداخت شود.

بانک‌های مختلفی اقدام به دادن وام قرض‌الحسنه را به سپرده‌گذاران خودشان می‌دهند. سقف تسهیلات وام قرض‌الحسنه به متقاضیان و میزان کارمزد هر ساله آن توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مشخص می‌شود.

وام قرض‌الحسنه همان‌طور که از نامش پیداست، دارای نرخ کارمزد کمی است؛ عموماً نرخ کارمزد تسهیلات صفر تا چهار درصد است که از مشتریان دریافت می‌شود.

پیرامون وام ۲۰۰ میلیونی باید بگوییم بانک دی برای دریافت این وام تنها به افتتاح احتیاج دارند. البته لازم به ذکر است که مشتری‌های این بانک باید حداقل ۳ ماه از خواب سپرده‌شان باید گذشته باشد تا امکان درخواست این تسهیلات را داشته باشند.

سود این تسهیلات برحسب میانگین حساب متغیر متفاوت بوده و بین چهارتا ۱۸ درصد اعلام شده است. حداکثر مدت‌زمان بازپرداخت این وام به ۶۰ ماه می‌رسد. افراد به‌منظور دریافت این تسهیلات باید ضامن رسمی داشته باشند. علاوه بر مشتریان عادی، کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز این امکان را دارند با ارائه معرفی‌نامه از وام مذکور بهره‌مند شوند.

سود این تسهیلات طبق میانگین حساب متغیر بوده و معمولاً بین ۴ تا ۱۸ درصد اعلام شده است. حداکثر مدت‌زمان بازپرداخت این وام نیز ۶۰ ماه است. افراد به‌منظور دریافت این تسهیلات باید ضامن رسمی داشته باشند. علاوه بر مشتریان عادی، کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز این امکان را دارند با ارائه معرفی‌نامه از وام مذکور بهره‌مند شوند.

باتوجه‌به مبلغ وام و مدت بازپرداخت، میزان هر قسط ۵ میلیون ۷۸ هزار و ۶۸۵ تومان است. در واقع کل سود تسهیلات برای دریافت وام ۱۰۴ میلیون ۷۲۱ هزار و ۱۲۹ تومان است که به عبارتی کل مجموع رقم وام و سود آن، ۳۰۴ میلیون و ۷۸۱ هزار و ۱۲۹ تومان خواهد بود.

بانک دی طبق قانون اجازه تأسیس بانک‌های غیردولتی شکل گرفت و انواع خدمات ارزی، ریالی و افتتاح سپرده‌ها را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد. هدف این بانک تسهیل و فراهم‌کردن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در تمامی فعالیت‌های سازنده، مؤثر و موجه در زمینه‌های پولی، مالی و بانکی است. در نهایت باید بگوییم شما می‌توانید تنها با افتتاح حساب در این بانک اقدام به دریافت وام کنید.

وام فوری

با تشکیل صندوق ضمانت تسهیلات خرد، ویژه زنان سرپرست خانوار از این به بعد،‌ آنها می‌توانند بدون ضامن وام خرد و اشتغالزایی دریافت کنند.

شاید دیگر دریافت وام خرد یا همان تسهیلات قرض‌الحسنه برای زنان سرپرست خانوار شبیه به یک رؤیا یا کابوس شبانه نباشد! تا پیش از مصوبه تشکیل صندوق ضمانت تسهیلات ویژه این قشر 6میلیونی از جمعیت فعال کار کشور، دریافت وام برایشان شبیه به فتح سکوی نخست المپیک بود و چه سختی‌ها که در این راه متحمل می‌شدند.

بر اساس آمارهای ارائه شده در سال‌‌های گذشته رشد منفی جمعیت فعال زنان، کاهش سهم اشتغال آنها، عدم رغبت زنان برای ورود به بازار کار و چالش‌های موجود بر سر راه زنان خانه‌دار باعث شده بود تا نرخ بیکاری در بین زنان افزایش یابد.

در همین باره رئیس کمیته مطالعات زنان انجمن علوم سیاسی ایران گفته که  براساس آمارها ۱۶ درصد زنان در اقتصاد ایران تأثیرگذار هستند که این نمونه‌ای از عدم توجه به توانمندی زنان بوده است.

سیمین حاجی پور با بیان اینکه حضور زنان در عرصه گردشگری نقش آفرین و زمینه درآمدزایی را به همراه دارد، افزود: گردشگری یکی از راهکارهایی است که زنان می‌توانند به دید کسب درآمد به آن نگاه کنند.  بر اساس جدیدترین آمارهای جمعیتی کشور، تعداد مردان سرپرست خانوار از ۱۸ میلیون و ۳۶۰ هزار نفر در سال ۱۳۹۰ به بیش از ۲۲ میلیون نفر رسیده و همچنین در این مدت، تعداد زنان سرپرست خانوار از ۲ میلیون و ۷۷۳ هزار نفر به بیش از ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر افزایش یافته است.

این در حالی است که براساس آمارهای غیررسمی جمعیت زنان سرپرست خانوار در حدود 6 میلیون نفر برآورد شده است که مسیر اشتغال برای این میزان جمعیت با تصویب این مصوبه که علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت اعلام کرد، هموار شده است.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، تصویب این مصوبه را برای زنان سرپرست خانوار چنان دارای اهمیت می‌داند که آن را یک دستاورد مهم در این دولت اعلام کرده است.

 انسیه خزعلی گفت: «مصوبه تشکیل صندوق ضمانت تسهیلات ویژه زنان سرپرست خانوار چنان دارای اهمیت است که آن را یک دستاورد مهم در این دولت می‌دانیم، زیرا تا پیش از این بانوان برای دریافت تسهیلات به دلیل نداشتن ضامن نمی‌توانستند برای اشتغال خود برنامه‌ریزی داشته باشند و تشکیل این صندوق برنامه‌ای عملیاتی برای حمایت از این بانوان به شمار می‌رود.»

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد