تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

نابغه ها زودی بیان بگن فرشته سیندرلا کدوم یکی از این خانماست | تست هوش

با توجه به تصویر و نشانه هایی که می بینید میتوانید مادر خوانده عروس را در 7 ثانیه پیدا کنید؟

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

​​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

این بازی فکری یک تست هوشی سرگرم کننده است که سطح هوش شما را به روشی متفاوت ارزیابی می کند. انواع مختلفی از معماهای تصویری وجود دارد که به سنجش هوش شما بر اساس تصمیمی که برای هر مشکلی می گیرید کمک می کند. مهمترین جنبه در این پازل ها تجزیه و تحلیل سریع مسئله برای رسیدن به نتیجه در زمان تعیین شده است. برای حل چنین مشکلاتی باید از مهارت های استدلال تحلیلی خود استفاده کنید. از آنجایی که این بازی های فکری با تفکر خلاق حل می شوند، برای رسیدن به پاسخ باید کمی متفاوت فکر کنید.

 

.

.

.

پاسخ هوش تصویری مادر خوانده پری

اگر با دقت به مردان، زنان و بچه‌های اتاق نگاه کنید، می‌توانید فردی را که یک مادرخوانده پری است، شناسایی کنید. خانمی که نزدیک پنجره ایستاده است، مادرخوانده پری در اتاق است. اگر او را به درستی نگاه کنید، می توانید ببینید که او عصای خود را در کنار خود حمل می کند. او ممکن است سعی کند عصای خود را پنهان کند، اما نمی تواند ما را گول بزند!

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان