فال ابجد امروز | فال ابجد | فال ابجد روز

فال ابجد روز 22 مرداد ماه | فال ابجد روزانه

کلمه ابجد به چهار حرف ابتدایی الفبای قدیم سامی اشاره می کند که به جای اعداد از آن استفاده می شد. یعنی با استفاده از حروف ابجد، ارزش عددی حروف مشخص می شد و در ترتیب بندی، طالع بینی و علوم غریبه از این حروف استفاده می شد. این حروف روشی برای مرتب سازی حروف در زبان عربی بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ج  ج  ب

تعبیر: طالع بلندی دارید و خوشبختی و سعادت به جانب شما خواهد آمد در زندگی هیچگاه ناامید نباشید و توکلتان بر خداوند باشد چراکه او بهترینها را برایتان در نظر گرفته. شخصی بسیار دلسوز شماست و قصد دارد شما را از مشکلی که قرار است برایتان رخ دهد آگاه کند به او بی‌توجه نباشید.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: آ  آ  آ

تعبیر: شادی و مسرت فراوانی وارد زندگیتان خواهد شد و ورود فردی جدید موجب می‌شود تا این خوشحالی چند برابر شود. در زندگیتان تغییر و تحولات بزرگی پدید می‌آید که شما را از فقر مالی نجات خواهد داد. حسودان در اطرافتان بسیارند مراقب باشید و به خداوند پناه ببرید تا گزندی به شما نرسد انشالله.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج  ب  ج

تعبیر: شما آرزوهایتان را میسر خواهید کرد اما باید کمی تلاش تان را بیشتر کنید و از سختی راه هراسی به دل راه ندهید. خداوند از شما دلگیر است چرا که مدتی است او را به دست فراموشی سپرده اید پس هرچه سریعتر رفتارهای تان را تغییر دهید. به زودی امر خواستگاری و ازدواج در پیش دارید که سعادت و خوشبختی را نصیب شما خواهد کرد.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج  آ  د

تعبیر: طالعت خوب است. به زودی به هدف و خواسته های قلبی خود خواهید رسید و موفقیت را در زندگی به دست می آورید،، سعی کنید؛ هیچ گاه در کارهای خود سهل انگاری نکنید که برایتان مشکل ساز می‌شود اگر قصد ازدواجی دارید به زودی این ازدواج برایتان سر خواهد گرفت.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ب  د  ج

تعبیر: بهتر است؛ این روزها در کارهای خود تغییری ایجاد نکنید که برایتان مشکلات بزرگی در آینده به وجود می آورد و شما را به دردسر های فراوانی مواجه می کند،، سعی کنید با لجبازی کارهایتان را به انجام نرسانید که خطرات بزرگی برای تان به بار می آورد.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د  د  ج

تعبیر: طالعت نیک است. به زودی خیر و برکت در زندگی تان سرازیر می‌شود و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان می شود،، بهتر است؛ در زندگی راهی سفری شوید تا حال و هوای تغییر کند و احساس خوشایندی در وجودتان به وجود بیاورد و شما را از غم و اندوه رها کند.

فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: د  آ  ج

تعبیر: امسال سال خوبی برای تان در زندگی خواهد بود بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید،، به زودی گشایشی در زندگیتان ایجاد می‌شود که شما را از غم و اندوه نجات می‌دهد و به آرامش و آسایش می‌رساند،، بهتر است ؛راز دل خود را با کسی در میان نگذارید که برایتان مشکل ساز خواهد شد.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: ج  ج  آ

تعبیر: سعی کنید در زندگی هیچ گاه با عجله دست به کاری نزنید که باعث می شود مرتکب اشتباهات بسیار زیادی شوید و مشکلات بزرگی برای خود به وجود بیاورید،، سعی کنید؛ تا می‌توانید صبورانه به سوی موفقیت همراه شوید تا به هدف خود برسید و به شادمانی نزدیک شوید.

فال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: د ب ب

تعبیر: طالعت خوب نیست. مدتی است شخصی در صدد شماست که برایتان مشکلاتی به وجود بیاورد و شما را به دردسر های فراوانی بیندازد،، بهتر است؛ مراقب خود باشید و هیچ گاه دست به کارهایی نادرستی در زندگی نزنید که برایتان موفقیت آمیز نخواهد بود.

فال روزانه ابجد متولدین دی

ابجد فال شما: د  آ  آ

تعبیر: شما می‌توانید به آرزوهایتان دست پیدا کنید اما از راه حلال و اگر بخواهید به دنبال اعمال ناثواب و حرام بروید مطمئنا در چاه خواهید افتاد. خداوند شما را زیر نظر دارد پس سعی نکنید تا از دیگران سوء استفاده نمایید و خودتان را به موفقیت برسانید. پولی به دستتان میرسد که از راه تلاش و کوشش کسب شده از آن به نحو احسن استفاده کنید

فال روزانه ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج  د  ب

تعبیر: هدف نیکی دارید اما بهتر است که هم اکنون اقدام به آن نکنید چرا که بخت و اقبال با شما یار نیست و مطمئناً با شکست مواجه خواهید شد. افرادی در زندگیتان وجود دارند که شما را به راه بد می‌کشانند پس از آن ها بدور باشید و سعی نکنید تا امور زندگی تان را به دست آنها بدهید که دچار گرفتاری خواهد شد.

فال روزانه ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما: د  د  ب

تعبیر: قصد و منظوری که دارید را عملی کنید چرا که خداوند بسیار به شما کمک خواهد کرد. قصد دارید تا شراکتی را آغاز کنید که ممکن است بر ضرر شما تمام شود پس از آن صرف نظر کنید و منتظر بمانید. کسی قصد دارد برای تان توطئه‌چینی کند سریع جلویش را بگیرید و به خداوند پناه ببرید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان