تست هوش | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط نابغه ها تو 7 ثانیه آدم فضایی و پیدا می کنن | تست هوش

میتونی در هوش تصویری شناخت موجود فضایی،فردی که انسان نیست را شناسایی کنی؟

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

​​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

هوش تصویری شناخت موجود فضایی: در تصویر هوش تصویری شناخت موجود فضایی ما سه دانش آموز را پای تخته سیاه کلاسی مشاهده می کنیم که برای ارائه کار گروهی خود به جلوی کلاس آمده اند ،در نگاه اول همه چیز عادی به نظر می رسد ولی در واقع یکی از آنها یک بیگانه فضایی می باشد و انسان نمی باشد.

با توجه به تصویر و نشانه هایی که در تصویر می بینید میتوانید در 7 ثانیه موجود بیگانه را شناسایی کنید؟

.

.

.

معماها و سوالات تصویری از جمله مطالبی هستند که در فضای اینترنت و بویژه شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی دارد.این معماها و سوالات به خوبی ذهن شما را به چالش می کشند. البته از یک نگاه باید گفت که این چالش می تواند یک تمرین ورزشی مناسب برای مغز و ذهن شما باشد. بر همین اساس هر کدام از ما برای سلامت مغز و همچنین بالا بردن سطح مهارت های فردی نیازمند ورزش مغز هستند.شما با کمک این آزمون ها از یک سو می توانید اوقات فراغت خود را پر کنید و از سوی دیگر می توانید مهارت ها و توانائیهای شناختی خود را اندازه گیری کنید.

.

.

.

پاسخ هوش تصویری شناخت موجود فضایی

در حل معماهای تصویری داشتن جزیی نگری و دقت بسیار مهم است،در هوش تصویری شناخت موجود فضایی نیز اگر کمی دقت و توجه داشتین متوجه می شدین که موجود بیگانه فرد وسطی می باشد چون وی سایه ندارد در حالی که دوستان وی دارای سایه می باشند.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان