وام فوری | وام بدون ضامن | وام قرض الحسنه

وام فوری 300 میلیونی بانک ایران زمین | وام فوری کم سود با بازپرداخت 36 ماهه

شرایط لازم برای دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک ایران زمین اعلام شد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 ​​وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود.  پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

مشتریان بانک ایران زمین با افتتاح حساب کوتاه مدت عادی در یکی از شعب این مجموعه و ایجاد میانگین حساب حداقل سه ماهه، می‌توانند برای وام 300 میلیون تومانی طرح «انتخاب پلاس» این مجموعه درخواست بدهند.

مشتریانی که مایل به دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک ایران زمین هستند باید حداقل 1 میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند. ضمنا متقاضیان باید ضامن رسمی داشته باشند و از اعتبار شغلی مناسبی برخوردار باشند. نرخ سود این تسهیلات 23 درصد اعلام شده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن 36 ماه اعلام شده است. طی مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات، به اصل سپرده مشتریان یک درصد سود تعلق می‌گیرد. لازم به ذکر است که متقاضیان این تسهیلات نباید بدهی معوق یا چک برگشتی داشته باشند.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 11 میلیون و 612 هزار و 916 تومان است. کل سود تسهیلات، 118 میلیون و 64 هزار و 993 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 418 میلیون و 117 هزار و 993 تومان خواهد بود.

وام فوری

  آن دسته از مشتریان واجد شرایط بانک رفاه کارگران که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی این مجموعه هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. مزیت این تسهیلات در نداشتن سود است و تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق می‌گیرد. ضمانت بازپرداخت این تسهیلات نیز چندان دشوار نیست و ضامن اصلی برای این طرح فیش حقوقی متقاضیان واجد شرایط است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز به 24 ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان سود 8 میلیون و 684 هزار و 984 تومان است. کل سود تسهیلات، 8 میلیون و 439 هزار و 626 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 208 میلیون و 539 هزار و 626 تومان خواهد بود.

بانک رفاه کارگران به منظور سرمایه گذاری و بهره برداری از وجوه بیمه کارگران و با هدف کمک به تامین رفاه و ایجاد تسهیلات لازم برای رفع نیازمندی‌های طبقه کارگر از سال 1340 فعالیت خود را آغاز کرد و از آن زمان تاکنون خدمات بانکی متنوعی را برای قشر کارگر تبیین کرده است. این مجموعه تاکنون توانسته با 10 هزار و 483 نیروی انسانی و در اختیار داشتن هزار و 15 شعبه فعال، انواع خدمات پولی و بانکی مجاز را به مشتریان واجد شرایط در سراسر کشور ارائه دهد.

وام خوداشتغالی بانک رفاه کارگران به افرادی اعطا می‌شود که از بهزیستی یا بنیاد شهید و امور ایثارگران یا کمیته امداد معرفی نامه داشته باشند و مورد تایید یکی از این نهادها قرار بگیرند.

وام فوری معمولا به عنوان یک وام بدون ضمانت و بدون وثیقه شناخته می‌شود که برای رفع نیازهای پرداخت هزینه‌های اضطراری از جمله هزینه‌های درمانی، تحصیلی، خرید لوازم خانگی و… صادر می‌شود. وام فوری از سوی بانک ها برای افراد خاص یا عام ارائه میشود. وام فوری با تحویل یک تا سه روزه میباشد.

افرادی واجد شرایط دریافت وام قرض الحسنه ۳۰۰ میلیون تومانی مهر پوز هستند که در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه پس انداز یا جاری داشته باشند و حداقل دو ماه از مدت زمان افتتاح سپرده‌شان گذشته و میانگین مناسب ایجاد شده باشد. ثبت نام کنندگان برای این وام باید ضمن داشتن اعتبار شغلی، ضامن رسمی مورد پذیرش بانک نیز داشته باشند. این وام قرض الحسنه بوده و تنها کارمزد چهار درصدی به آن تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن نیز به ۶۰ ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۵ میلیون و ۵۲۴ هزار و ۹۵۷ تومان است. کل سود تسهیلات، ۳۱ میلیون و ۴۹۷ هزار و ۳۹۷ تومان و مجموع رقم وام و سود آن، ۳۳۱ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۳۹۶ تومان خواهد بود.

بانک قرض الحسنه مهر ایران هدف از برپایی این جشنواره را تقویت توان مالی دارندگان فعال پوزهای فروشگاهی متصل به این مجموعه و پرداخت وام قرض الحسنه ویژه از محل حساب دستگاه‌های پوز اعلام کرده است. امکان دریافت وام قرض الحسنه جهت خرید کالا و خدمات مورد نیاز از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک برای دارندگان دستگاه‌های پوز و افزایش فروش اقساطی محصولات برای دارندگان دستگاه‌های پوز بانک در قالب قرارداد «پذیرندگی طرح کالا کارت» از جمله دیگر اهداف برپایی این جشنواره هستند.

وام خوداشتغالی بانک رفاه کارگران به افرادی اعطا می‌شود که از بهزیستی یا بنیاد شهید و امور ایثارگران یا کمیته امداد معرفی نامه داشته باشند و مورد تایید یکی از این نهادها قرار بگیرند.

 مشتریان بانک رفاه کارگران که به وام ۱۵۰ میلیون تومانی این مجموعه احتیاج دارند گذشته از ارائه معرفی نامه باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. گذشته از افتتاح حساب مذکور، باید حداقل ۱۰۰ هزار تومان در این سپرده نگهداری شود. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و سودی ندارد، تنها به آن چهار درصد کارمزد تعلق می‌گیرد. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات داشتن ضامن رسمی است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن نیز به ۸۴ ماه می‌رسد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد