تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط نابغه ها زودی میفهمن که کی یارداره | تست هوش

میتونی در 7 ثانیه بگی در تصویر چه کسی باردار می باشد؟

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

​​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

هوش تصویری شخص باردار: در تصویر هوش تصویری شخص باردار ما تعدادی ادم را در صف فروشگاهی مشاهده می کنیم که به نوبت ایستاده شده تا نوبتشان شود،در میان این افراد فردی حامله می باشد،وظیفه شما این است که این فرد باردار را شناسایی کنید.

 

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. معماهای تصویری می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این گونه سوالات، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

پاسخ هوش تصویری شخص باردار

ابتدا بیایید به بررسی تک تک این افراد در تصویر هوش تصویری شخص باردار بپردازیم، از سمت چپ پیرزن موجود در تصویر با توجه به سنش احتمال بارداری وی بسیار کم وناچیز می باشد(درحد غیر ممکن)،دختر نوجوان نیز حامله نمی باشد بلکه از چاقی رنج می برد به پاها و هیکلش نگاه کنید به خوبی متوجه چاق بودن وی می شوید.

مرد نیز به علت جنسیتش نمی تواند حامله شود،پس تنها کسی که می ماند سگ مرد می باشد که حامله است به شکم سگ نگاه کنید تا متوجه برآمدگی آن شوید.

آیا هوش تصویری شخص باردار را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان