تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط نابغه ها زودی میگن که خون آشام کیه | تست هوش

میتونی بگی کدوم یک از افراد داخل کوپه خون آشام می باشد؟

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

در تصویر آزمون هوش شناخت خون آشام در کوپه قطار ما اعضای یک خانواده را مشاهده می کنیم که در حال مسافرت با قطار می باشند و قصد دارن مسافرتی به یاد ماندنی در خاطره هاشون بسازن،ولی در میانه مسافرت یکی از آنها آلوده می شود و تبدیل به خون آشام می گردد.

آیا می توانید با توجه به تصویر و نشانه هایی که در آن وجود دارد بگویید کدام فرد تبدیل یه خون آشام شده است؟برای جواب به این هوش تصویری تنها 6 ثانیه فرصت دارید.

 همانطور که  می دانیم تست ها، پازل ها، جداول و دیگر انواع و اقسام بازی های فکری به دلیل جنبه سرگرم کنندگی محبوبت فراوانی در فضای اینترنت پیدا کرده اند. ما می توانیم به آسانی با کمک این ازمون ها میزان توانایی ها و مهارت های شناختی خود را مورد سنجش قرار دهیم.

پاسخ آزمون هوش شناخت خون آشام در کوپه قطار

اگر کمی دقت میکردین به راحتی متوجه می شدین که زن خانواده تبدیل به خون آشام شده است،به گردن وی اگر نگاه کنید میفهمید که وی توسط یک خون آشام گاز گرفته شده است و احتمالا وی نیز همسر و کودک خود را بزودی گاز می گیرد و آنها را نیز تبدیل به خون آشام می کند.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان