فال تاروت | فال تاروت امروز

فال تاروت روز 1 مرداد ماه | فال تاروت طالع بین معروف انگلیسی چه چیزی را پیشگویی میکند؟

افسانه کارت های تاروت به طور گسترده ای پخش شده است. بعضی ها فکر می کنند اهل مصر است. با این حال، برخی از افراد تا حد ممکن علاقه زیادی به کارت‌های تاروت دارند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

فال تاروت امروز متولدین فروردین ماه

صفحات پنتاکل

تفاسیر کلیدی: افراد زیر 25 سال با تجربه کمتر و در حال ساختن ثروت، اخبار خوب، فرصت برای کسب درآمد، رشد به سمت ثروت.

در مورد مسائل مالی خود دچار استرس خواهید شد. مراقب فکر کردن بیش از حد باشید زیرا ممکن است باعث شود دیگران شما را نامهربان و خودخواه بدانند. برای کار، باید با رئیس خود انعطاف پذیر باشید، در غیر این صورت رئیس شما فکر می کند که شما بیش از حد به ایده های خود وابسته هستید. برای امور مالی، وضعیت مالی شما به تدریج بهتر می شود. ممکن است در محل کارتان پول جیبی، پاداش یا پورسانت دریافت کنید. ممکن است به فکر پس انداز پول برای آینده ای مطمئن باشید.

فال تاروت امروز متولدین اردیبهشت ماه

پنج فنجان

تعابیر کلیدی: بی ثباتی، درگیری، ناامیدی و زیان ناشی از ثبات از بین می رود، ناامیدی و افسردگی ناشی از از دست دادن است اما همچنان به چیزی و آینده امیدوار است.

در زندگی احساس ناامیدی و ناامیدی خواهید کرد. ممکن است از چیزی ناامید شوید که باعث دلسردی شما می شود و نمی توانید راهی برای خروج پیدا کنید. با این حال، در واقع، راهی برای خروج از هیچ راهی وجود خواهد داشت. در میان ناامیدی ها، هنوز فرصتی در انتظار شما خواهد بود تا آن را پیدا کنید. فقط هرگز ایمان خود را از دست ندهید و بیش از حد منفی فکر کنید. برای کار، ممکن است احساس ناامیدی کنید، اما باید صبور باشید. برای عشق، شما هنوز مشکلات حل نشده ای دارید. ممکن است یکی از طرفین بخواهد رابطه را پایان دهد در حالی که طرف دیگر ممکن است نخواهد. یا معشوق شما مسافتی طولانی خواهد داشت و امکان ملاقات با یکدیگر وجود ندارد.

فال تاروت امروز متولدین خرداد ماه

ملکه های پنتاکل

تفاسیر کلیدی: زنان بالای 25 سال، نقش و وظیفه زن شامل ویژگی ها، عاطفه، توانایی و شخصیت، زنان ثروتمند با ثبات مادی.

ممکن است از نظر یک کمیسیون یا جایزه یکجا شانس مالی داشته باشید. زندگی شما در این زمان امن تر و راحت تر از گذشته است. برای کار، اگر قصد دارید کسب و کار خود را اداره کنید، این زمان مناسبی نیست. باید منتظر زمان و فرصت مناسب تری باشید. برای عشق، اگر یک مرد مجرد هستید، شانس پیدا کردن عشق جدیدی با یک دختر جذاب خواهید داشت که در زندگی کاملا جدی است. بنابراین، اگر می خواهید قلب او را به دست آورید، باید به او نشان دهید که به طور جدی می خواهید با او رابطه برقرار کنید. اگر زن هستید، اگر خیلی اهل انتخاب نباشید، شانس پیدا کردن عشق وجود دارد.

فال تاروت امروز متولدین تیر ماه

شوالیه های شمشیر

تفاسیر کلیدی: مردان بین 25-35 سال، مسافرت، جستجوی چیزی، موقعیت پیشرونده، خودسازی، مشکلات، دشواری، دشمن. با این حال، این بدبختی ها را می توان با صبر و تلاش خود حل کرد.

ممکن است شما با موانع زیادی به عنوان آزمایش در زندگی خود روبرو شده باشید. ممکن است در این مدت احساس خستگی و سردرگمی در مورد مسائل داشته باشید. با این حال، سعی نکنید هیچ پاسخی پیدا کنید زیرا بی فایده است. بهتره منتظر بمونی برای کار مراقب باشید که ممکن است بیش از حد اعتماد به نفس داشته باشید و به حرف دیگران گوش ندهید زیرا ممکن است باعث درگیری با همکارانتان شود. برای عشق، اگر مجرد هستید، کسی وارد زندگی شما می شود اما رابطه نامشخص و غیرقابل پیش بینی است. فقط ادامه بده و منتظر باش

فال تاروت امروز متولدین مرداد ماه

شوالیه های عصا

تفاسیر کلیدی: مردان بین 25 تا 35 سال، مسافرت، جستجوی چیزی، موقعیت پیشرونده، خودسازی، حرکت، سفر طولانی، انتقال.

در این زمان، اطرافیان شما ممکن است فکر کنند که شما نسبت به گذشته فعال تر هستید. شما مشتاق و مصمم برای رسیدن به موفقیت در هر کاری خواهید بود. ممکن است دوستی جدیدی در محل کار یا مسیر شغلی خود به دست آورید. اگر در محل کار مشکلی دارید، می توانید از همکاران خود کمک بخواهید، البته نه چندان. برای امور مالی باید مراقب خرج کردن باشید. هزینه های سفر و ملاقات با دوستان را خواهید داشت. بنابراین، اگر صرفه جویی نکنید، ممکن است با کمبود پول مواجه شوید.

فال تاروت امروز متولدین شهریور ماه

هشت ها پنتاکل

تفاسیر کلیدی: ریشه مطمئنی که منجر به توسعه، پیشرفت و موفقیت می شود، توانایی کسب درآمد، تخصص در چیزی که می تواند پول زیادی به دست آورد.

شما قصد دارید چیزهای جدیدی یاد بگیرید یا مهارت های خود را تمرین کنید تا تخصص خود را افزایش دهید. شما به چیزی که می خواهید یاد بگیرید اختصاص خواهید داد. در برخی موارد، این کارت به این معنی است که شما ممکن است علاقه مند به سرمایه گذاری باشید یا قصد قوی برای تقویت مالی خود داشته باشید. برای کار، ممکن است به زمان نیاز داشته باشید تا کار خود را با جزئیات بررسی کنید زیرا ممکن است چیز جدیدی باشد که قبلاً هرگز نمی دانستید. برای عشق، اگر پنهانی عاشق کسی شوید، مصمم خواهید بود که قلب او را به دست آورید.

فال تاروت امروز متولدین مهر ماه

شیطان

تعابیر کلیدی: بجنگ اما با طمع، قمار دوست داشتن، افسون در همه رذیلت ها، قمار، مواد مخدر، جنسی، مادیات، اعتیاد به مواد، گمراهی، انجام هر کاری حتی برآورده شدن آن نادرست است.

اوضاع آنطور که پیش بینی می کردید در وضعیت خوبی قرار نخواهد گرفت. مشکلاتی در انتظار شما خواهد بود. شما باید چیزها را همانطور که هستند ببینید. مراقب توقع و طمع بیش از حد باشید زیرا ممکن است در پایان چیزی برای شما باقی نماند. ممکن است برای موفقیت به یک راه میانبر فکر کنید، اما باید چیزها را با دقت در نظر بگیرید و طمع بر آنها غالب نشوید. برای کار، ممکن است بارهای زیادی داشته باشید و مجبور شوید سخت کار کنید، اما چندان موفق نخواهید شد. برای امور مالی، مراقب بدهی‌ها و هزینه‌های بیش از حد باشید، زیرا ممکن است بعداً دچار مشکل شوید.

فال تاروت امروز متولدین آبان ماه

احمق

تفاسیر کلیدی: سفر ماجراجویی. تغییر یا شروع مانند سفر، مسافرت در تعطیلات، و آرامش.

وضعیت فعلی شما نامشخص است و پیش بینی نتیجه دشوار است. احساس خواهید کرد که نمی توانید چیزی را در آینده پیش بینی کنید. نکته خوب این است که شما زیاد نگران آن نخواهید بود و هر اتفاقی که می افتد آماده ریسک هستید. شما مانند یک کودک بی گناه خواهید بود که نگران فردا نیست و می توانید سعی کنید هر کاری که می خواهید انجام دهید. در مورد کار، شما برای کاری که نیاز به مسافرت یا فعالیت در فضای باز دارد، مناسب هستید. برای امور مالی، ممکن است در این زمان پول پس انداز زیادی نداشته باشید، اما مشکلی نیست زیرا نگران آن نیستید. برای عشق، اگر مجرد هستید، مراقب معاشقه هایی باشید که فقط می خواهند خوش بگذرانند. بهتر است قبل از شروع رابطه با کسی، زمانی را برای شناخت بهتر یکدیگر اختصاص دهید.

فال تاروت امروز متولدین آذر ماه

پنج فنجان

تعابیر کلیدی: بی ثباتی، درگیری، ناامیدی و زیان ناشی از ثبات از بین می رود، ناامیدی و افسردگی ناشی از از دست دادن است اما همچنان به چیزی و آینده امیدوار است.

ممکن است به دلیل درگیری با دوستان نزدیک یا معشوق خود احساس ناامیدی کرده باشید. رابطه شما با خانواده خوشایند نیست. ممکن است اغلب اوقات را با اعضای خانواده خود سپری نکرده باشید. اگر معشوق داری مراقب عشق تکراری و اختلافات بی پایان باش. شما باید از عیب جویی معشوق خود و داشتن افکار منفی دست بردارید. برای عشق، بهتر است عشق را با یکی از نزدیکان خود پیدا کنید. اگر مجرد هستید، فرصتی برای یافتن عشق خواهید داشت. به طور کلی وضعیت هنوز ناخوشایند است.

فال تاروت امروز متولدین دی ماه

پنج شمشیر

تعابیر کلیدی: بی ثباتی، تعارض، ناامیدی و زیان ناشی از ثبات از بین می رود، اختلاف، درگیری با شخص بالاتر یا ارشد.

مراقب درگیری با ارشد خود باشید. ممکن است مورد سرزنش و رسوایی قرار بگیرید. چیزی وجود خواهد داشت که شما را رسوا و شرمنده می کند. در این مدت نباید لجباز و سرسخت باشید، اما آرام باشید و صبور باشید. برای کار، به جای پایبندی بیش از حد به نظرات خود، باید به نظرات دیگران گوش دهید زیرا ممکن است با دیگران درگیری داشته باشید. مراقب خرج کردن پول باشید زیرا ممکن است هزینه های غیرمنتظره ای داشته باشید و جریان نقدینگی مشکل داشته باشید. همچنین مراقب تصادف نیز باشید.

فال تاروت امروز متولدین بهمن ماه

صفحات شمشیر

تفاسیر کلیدی: افراد زیر 25 سال با تجربه کمتر و ثروتمند شدن، اخبار بد، شایعات بد، محیط وحشتناک و غیر قابل اعتماد.

به طور کلی، موانعی در زندگی شما وجود خواهد داشت. همه چیز آنطور که انتظار می رود در مسیر درستی قرار نخواهد گرفت و باید منتظر موفقیت باشید. مراقب گرم مزاج بودن باشید زیرا ممکن است در محل کار مشکل ایجاد کند. شما باید برخی از مشکلات کوچک را حل کنید. شما باید آرام بمانید و مسائل را با دقت بررسی کنید. برای عشق، شانس ملاقات با کسی را خواهید داشت که از او راضی نخواهید بود. اگر معشوق دارید باید خونسردی خود را حفظ کنید و از احساسات خود استفاده نکنید زیرا ممکن است باعث ایجاد مشکل شود. برای امور مالی، وضعیت مالی شما خوب نخواهد بود، اما اگر با دقت در هزینه های شخصی خود پول خرج کنید، ممکن است وضعیت بهتر شود.

فال تاروت امروز متولدین اسفند ماه

هشت جام

تفاسیر کلیدی: ریشه مطمئنی که منجر به توسعه، پیشرفت و موفقیت می شود. این کارت به معنای مرخصی، فداکاری و جدایی از معشوق است که باعث رنج می شود، اما منجر به پیشرفت مثبت و تغییرات آینده خواهد شد.

ممکن است خسته شوید زیرا شرایط آنطور که انتظار داشتید پیش نمی روند. ممکن است ناامید یا پشیمان شوید. در این زمان ممکن است بخواهید از جامعه فرار کنید و برای مدتی نخواهید کسی را ببینید. این زمانی است که می خواهید از زندگی پر از سردرگمی و حواس پرتی دور شوید. شما نمی خواهید مانند گذشته معاشرت کنید و ترجیح می دهید با خودتان خلوت کنید تا چیزهای گذشته را مرور کنید. اگر کسب و کار خود را اداره می کنید، مراقب مشکلات باشید. ممکن است مجبور شوید کسب و کار خود را ببندید یا مدل کسب و کار خود را تغییر دهید. اگر یک کار تمام وقت دارید، ممکن است احساس بی حوصلگی کنید و بخواهید استعفا دهید. برای عشق ممکن است جدایی پیش بیاید یا باید مدتی از هم دور بمانید. همچنین این کارت نشان دهنده عدم موفقیت در عشق است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر