مادر شیطان صفت جسد دختر بچه را 10 روز در یخچال خانه مخفی کرده بود

عاملان قتل کودک ۶ ساله در شهرری توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شدند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

یکشنبه یکم آبان‌ ماه جاری، ماموران پلیس با در دست داشتن حکم قضایی برای دستگیری یک فروشنده مواد مخدر، وارد خانه‌ای در شهرک علائین شهرری شدند و پس از اینکه متوجه شدند فروشنده مواد مخدر قبل از رسیدن آنها پا به فرار گذاشته است، محل مورد نظر را هدف بازرسی قرار دادند.

تیم پلیسی در جریان بازرسی از خانه مورد نظر، با یخچال سفید رنگی مواجه شدند که درب آن با چسب بسته شده بود! ماموران پلیس درب این یخچال را باز کردند و لحظه‌ای بعد با جسد دختر 6 ساله‌ که در یک پتو پیچیده شده مواجه شدند.

خیلی زود این حادثه به اداره دهم پلیس آگاهی گزارش داده شد و به‌دنبال اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی خانه موردنظر شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به محض حضور در خانه مورد نظر با جسد دختر 6 ساله‌ای مواجه شدند که براثر خفگی به قتل رسیده بود؛ همچنین در ادامه تحقیقات مشخص شد از زمان فوت این دختر یک هفته تا 10 روز گذشته است.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد، مرد جوانی که در خانه حضور داشته، هنگامی که متوجه حضور ماموران پلیس شده است به سمت پشت‌بام رفته و از آنجا به مکان نامعلومی متواری شده است.

دستگیری عاملان این جنایت هولناک

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در گام نخست، با اقدامات اطلاعاتی، هویت متهم فراری و مادر این کودک خردسال را شناسایی و پس از کشف این سرنخ مهم با تحقیقات گسترده مخفیگاه متهمان را نیز شناسایی کردند.

کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم،  راهی مخفیگاه متهمان شدند و آنها را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

متهمان برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

 

منبع: حادثه 24
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان