مرد بد بین زنش را به وحشیانه ترین روش ممکن به قتل رساند

زن میانسال توسط شوهر خود در یافت آباد تهران به قتل رسید.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 ساعت 10 و نیم صبح امروز فریاد کمک خواهی زن 52 ساله سکوت خیابان فاخری واقع در محله یافت آباد تهران را در هم شکست.همسایه ها که متوجه شدند بین این زن و شوهرش درگیری رخ داده است، خیلی سریع موضوع را به پسر 28 ساله این زن و شوهر اطلاع دادند.

زمانی که فرزند آنها خودش را به خانه رساند با جسد غرق در خون مادرش که به قتل رسیده بود مواجه شد و این در حالی بود که پدرش در صحنه جنایت حضور نداشت.

بلافاصله موضوع به مرکز فوریت های 110 مخابره شد و ماموران کلانتری یافت آباد به همراه تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای رسیدگی به موضوع در محل حادثه حاضر شدند.در مشاهدات اولیه دیده شد که یک طناب مشکی دور گلوی مقتول بسته شده بود و وارد کردن ضربات با جسم سخت سبب خونریزی از سر او شده بود. آثار خون روی زمین و در و دیوار خانه هم مشهود بود.

در همین حال متهم خود را تسلیم پلیس کرد و در اولین اظهارات خود  در برابر ماموران پلیس گفت:«مدتی قبل به همسرم شک کرده و احتمال می دادم که او با همسر خواهرم ارتباط پنهانی دارد.روز حادثه با او به خاطر همین موضوع درگیر شدم.در حین درگیری عصبانی شده و با چکش چوبی چند ضربه به سر او زدم که سبب خونریزی شدید از سر او شد.بعد یک طناب دور گردن او انداخته و او را به قتل رساندم.»

بنا بر این گزارش، در حالی که متهم صراحتا به اتهام ارتکابی اعتراف کرده است، تحت اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار دارد تا ابعاد پنهان این جنایت مشخص شود.

 

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان