محمد نوری: کلا ترکیب تیم ملی از اول غلط بود

بازیکن اسبق استقلال گفت: متاسفانه در جریان بازی تیم ملی مقابل انگلیس شاهد اظهارنظرهای مثلاً کارشناسانه مجریان تلویزیون علیه شرایط دروازه تیم مان بودیم که این غیر قابل بخشش است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

محمد نوری بازیکن قدیمی استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره حواشی اخیر و مشکلات مالی باشگاه استقلال همچنین دیدار تیم ملی مقابل انگلیس و حضور حسینی در ترکیب این تیم اظهاراتی انجام داد که در ادامه می خوانید:

بازی تیم ملی مقابل انگلیس را چطور دیدید؟

متاسفانه ما از اول بازی دستهای خودمان را بالا گرفتیم تا انگلیس هر بلایی می‌خواهد سر ما بیاورد. من نمی‌دانم چه دلیل داشت تا این اندازه تدافعی جلوی انگلیس بازی کنیم! تیمی که در نیمه دوم با چند تعویض توانست انگلیس را به عقب براند و دو گل به قهرمان سابق جام جهانی بزند چرا نباید از اول همینطور با آنها مسابقه میداد.

به نظر شما شرایط تیم ملی با این نتیجه چگونه پیش خواهد رفت؟

کادر فنی باید هر طور شده شرایط روحی تیم را بهبود ببخشد. البته اگر مجریان تلویزیون بگذارند.

چطور؟

متاسفانه در جریان گزارش بازی تیم ملی از تلویزیون بارها علت گل خوردن تیم ملی را بیرون رفتن بیرانوند از ترکیب اصلی عنوان کردند. در حالی که همه کارشناسان در این چند روز با حمایت از حسین حسینی گفتند هر دروازه بانی جای او بود همان شش گل را می خورد. دوستان پرسپولیسی من هم در این باره با دفاع از حسینی عملکردش را بی نقص دانستند، اما نمی‌دانم چرا اشتباهات کی روش را گردن حسینی می‌انداختند!

حمله یک استقلالی به مجریان تلویزیون؛ چرا اشتباهات کی‌روش را گردن حسینی می‌اندازید؟/ آقای مدیر سابق! کاری به کار فتح‌الله زاده‌ نداشته باش وگرنه...

درباره اشتباهات کی روش بیشتر صحبت می کنید؟

کلا ترکیب تیم ملی از اول غلط بود. این خودش بزرگترین اشتباه کی‌روش بود که تیم مان را از اول تا این حد دفاعی به زمین فرستاد. ما می‌توانستیم با داشتن دو مهاجم حداقل سه یا چهار بازیکن انگلیس را عقب زمین نگه داریم. نه اینکه کاری کنیم آنها ۹ نفره به ما حمله کنند. علاوه بر آن وقتی کی روش خودش پایان نیمه اول سه تعویض انجام داد یعنی من در ترکیب تیمم اشتباه کردم. ولی ظاهراً مجریان تلویزیون نبودن بیرانوند در ترکیب تیم ملی را علت باخت ۶ بر ۲ می دانند. امیدوارم در بازی بعد مقابل ولز مجریان تلویزیون به جای کار کارشناسی فقط به گزارش بازی بپردازند. چون آنها مفسر نیستند و گزارشگرند.

از اوضاع و احوال این روزهای باشگاه استقلال خبر دارید؟

اتفاقاً می خواستم درباره یکی از مدیران سابق موضوعی را مطرح کنم. اخیراً واعظی آشتیانی با انجام مصاحبه ای درباره باشگاه استقلال به مدیریت فتح‌الله‌زاده ایراد گرفته و انتقاداتی را متوجه او کرده است. در صورتی که همه می دانیم مشکلات مالی سالهاست که در باشگاه استقلال بوده و حالا به مدیر جدید رسیده است. اگر آجورلو می توانست این مشکلات را حل کند قطعاً هنوز در استقلال بود اما حالا که یک نفر مثل فتح‌الله‌زاده آمده باید با از او حمایت کرد نه تخریب.

به نظر شما این موضع‌گیری‌ها تاثیری در عملکرد مدیرعامل جدید دارد؟

قطعاً ندارد! آقای فتح‌الله‌زاده گوشش از این حرف‌ها، به ویژه از طرف این آقا، پُر است و کمترین توجهی به آن نمی کند. تا جایی هم من که خبر دارم به زودی شرایط مالی باشگاه استقلال رو به راه می شود و با پایان زمستان روسیاهی فقط به زغال می‌ماند. پس بهتر است آقایان کاری به کار مدیرعامل جدید نداشته باشند والا با پیشکسوتان طرف می شوند.


 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر