اموال خانواده هایی که ذوق خانه دار شدن داشتند همه سوخت شد + جزئیات

سردار سعید مطهری زاده اظهار کرد: در پی اعلام شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با ترفند های مختلف از جمله فروش زمین و آپارتمان از آنها کلاهبرداری کرده است، بلافاصله مراتب با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان در روند رسیدگی به این پرونده، اظهارات شکات پرونده را مورد بررسی قرار دادند، افزود: با تلاش مستمر و بی وقفه کارآگاهان و همچنین همکاری بسیار خوب شکات پرونده، فرد کلاهبردار شناسایی و در مخفیگاهش دستگیر شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم در بازجویی های انجام شده به ۱۵ فقره کلاهبرداری از شهروندان به ارزش ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در بجنورد اعتراف کرد، گفت: این فرد بعد از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سردار مطهری زاده با تاکید بر اینکه پلیس هرگز اجازه نخواهد داد تا مجرمان و مخلان نظم و امنیت به راحتی در جامعه جولان دهند، خاطرنشان کرد: انتظار ما از شهروندان عزیز این است که در صورت مواجهه با اینگونه افراد که به عناوین مختلف قصد کلاهبردار را دارند، بلافاصبه مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر