راز سیاه مرد شیطان صفت در سایت همسریابی لو رفت | یکی از قربانیان در ویلا جان داد

عکاس قلابی که دختران را در سایت همسریابی اغفال می‌کرد اعتراف کرد که به یکی از قربانیان خود شیشه خورانده و باعث مرگ او شده است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

اوایل شهریور امسال دختری جوان از خانه‌شان در یکی از محله‌های شهر اهواز بیرون رفت و ناپدید شد تا این‌که بعد از چند هفته پیکرنیمه جان او در یک خوابگاه در تهران به دست آمد. او در بیمارستان بستری شد اما 19 شهریور در آنجا فوت کرد . در جریان تحقیقات مشخص شد دختر جوان در دام سیاه یکی از کارکنان مغازه مشاوره املاک که خودش را عکاس حرفه‌ای معرفی کرده بود، افتاده و فوت شده است. این مرد که متاهل بود و فرزند داشت 2 هفته بعد از سوی ماموران اداره 10پلیس آگاهی تهران بازداشت شد. در بازرسی از گوشی تلفن‌همراهش، عکس و فیلم‌های زیادی از دختران و زنان اغفال شده کشف شد. در جریان تحقیقات هویت دو دختر گرفتار شده در دام سیاه او به دست آمد. تحقیقات از آنها نشان داد، هر 2 اهل شهرستان هستند. یکی از دختران جوان در تحقیقات گفت: با فرشاد در یک سایت همسریابی دوست شدم که خودش را عکاس معرفی کرده بود. برای آشنایی با خانواده‌اش مرا به تهران و بعد به خانه ویلایی‌شان در شمال کشور دعوت کرد اما خبری از خانواده‌اش نبود. او مرا زندانی کرد، کتکم زد و مورد آزار و اذیت قرار داد. از من فیلم و عکس سیاه تهیه و تهدیدم کرد که از او شکایت نکنم.  دختر دوم هم گفته‌های مشابه را بازگو و از متهم شکایت کرد.

متهم که راز جرایم سیاه خود را فاش شده دید، در اعترافاتش گفت: گفته‌های‌شان را قبول دارم. به دروغ خودم را عکاس جا زده و در سایت همسریابی آنها را فریب داده و به خانه ویلایی یکی از اقوام در شمال کشور کشاندم و برای تهدیدشان از آنها فیلم و عکس سیاه گرفتم. دختر فوت شده را هم مثل آنها فریب داده و به شمال کشور کشاندم. او قصد فرار داشت که موفق نشد. بدحال بود، از دوستم شیشه گرفتم و یادم نمی‌آید در آبمیوه یا چای حل کردم و به او خوراندم. حالش بدتر شد او را رها کردم و بیرون رفتم‌. شب که برگشتم متوجه فرارش شدم‌. بعد از دستگیری از فوتش اطلاع پیدا کردم.

با اعتراف‌های جدید متهم روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و تحقیقات همچنان از وی ادامه دارد.

 

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر