زن بیچاره زیر کتک شوهرش جان داد + جزئیات حادثه دلخراش

مرد خشن که همسرش را کتک زده و موجب مرگ تلخ وی شده بود در حالی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه میشود که رییس قوه قضاییه از سوی فرزند خردسالش درخواست دیه را مطرح کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

رسیدگی به این پرونده از شهریور سال 1400 با انتقال پیکر نیمه جان یک زن جوان به نام میترا به بیمارستانی در شرق تهران آغاز شد.وی که آثار کبودی روی سر و صورتش نمایان بود به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد اما ساعتی بعد به خاطر خونریزی داخلی تسلیم مرگ شد.

با مرگ مشکوک این زن ماموران به بازجویی از همسر 27ساله وی  به نام قاسم پرداختند و به اختلاف های این زوج پی بردند. به این ترتیب فاش شد میترا  در خانه اش در مسعودیه از سوی همسرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته و به قتل رسیده است.

با افشای این ماجرا مرد خشن تحت بازجویی قرار گرفت و به کتک زدن مرگبار همسرش اعتراف کرد.

وی گفت:چند سال پیش با همسرم ازدواج کردم و حالا یک فرزند دوساله دارم. من از همان ابتدای زندگی شرایط مالی خوبی نداشتم. به همین خاطرمجبور شدم خانه کوچکی را اجاره کنم. بعد از چند ماه خانواده همسرم به ما قول دادند که برای حل مشکلات مالی به ما کمک می کنند .اما به وعده شان عمل نکردند.آنها همیشه سر من منت می گذاشتند و من از این ماجرا ناراحت بودم.

وی  ادامه داد: آن روز هم من و همسرم سرمسائل مالی با هم درگیر شدیم. میترا حرف هایی زد که از شنیدن آن ناراحت شدم.او می گفت خانواده اش همیشه به ما کمک مالی کرده اند. اما این طور نبود.آنها فقط وعده و وعید می دادند و میترا بر سر من منت می گذاشت. وقتی دعوا میان ما بالا گرفت کنترل اعصابم را از دست دادم و همسرم را کتک زدم. من وقتی به خودم آمدم که متوجه شدم  میترا نیمه جان روی زمین افتاده و نمی تواند بلند شود. بلافاصله او را به بیمارستان رساندم اما کار از کار گذشته بود.

 به دنبال اظهارات این مرد ماموران به تحقیق از پدر و مادر قربانی پرداختند.

پدر میترا گفت: ما از همان ابتدا می دانستیم دامادمان وضع مالی خوبی ندارد به همین خاطر به آنها کمک کردیم تا زندگی شان را بسازند. ما خانه ای برایشان اجاره کردیم و هروقت هم که لازم می دیدیم به آنها کمک های مالی می کردیم.  وی ادامه داد: من  برای رفاه دختر و نوه ام  این کار را انجام می دادیم اما دامادمان فکر می کرد وظیفه مان است و از این موضوع سوءاستفاده می کرد. من چند ماه قبل وقتی متوجه شدم که قاسم نمی تواند کار درستی پیدا کند تصمیم گرفتم  مبلغی به او بدهم تا سرمایه گذاری کند و برای خودش کار و کاسبی راه بی اندازد. اما یکباره مشکل مالی برایم به وجود آمد.من به دامادم گفتم که چند ماه دیگر مبلغ را به او می پردازم اما دامادم از این ماجرا ناراحت شده و هر روز با دخترم دعوا می کرد تا به ما فشار بیاورد و پول را زودتر بگیرد.

مرد میانسال که اشک می ریخت ادامه داد: دخترم این موضوع را ازما پنهان کرده و به من و مادرش حرفی نزده بود. اما در آخرین دعوای آنها،دامادم دخترم ر بی رحمانه کشت.من از خون دخترم گذشت نمی کنم و برای دامادم قصاص می خواهم.

با این درخواست پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و چون دختر قربانی دو سال داشت رییس قوه قضاییه از طرف وی درخواست دیه را مطرح کرد.

داماد خشن قرار است در  شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کند.

 

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر