قیمت تخم مرغ سیر صعودی در پیش گرفته | قیمت تخم مرغ امروز 19 آبان در بازار

مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم‌گذار اصفهان گفت: نباید افزایش قیمت تخم‌مرغ بازار به پای تولیدکنندگان گذاشته شود، زیرا این هزینه به جیب تولیدکنندگان نمی‌رود و آن‌ها همچنان در ضرر هستند، زیرا با قیمت پایینی تخم‌مرغ را می‌فروشند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

خسرو منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا درخصوص افزایش قیمت هر شانه تخم مرغ به ۱۰۰ هزار تومان، اظهار کرد: این افزایش قیمت متوجه مرغداران نیست و مرغداران همچنان با قیمت‌های پیشین تخم مرغ را به فروش می‌رسانند و این افزایش قیمت‌ها کاملاً ناشی از عملکرد اصناف و شبکه توزیع است.

وی افزود: قیمت مصوب هرشانه تخم مرغ ۳۵ هزار و ۵۰۰ تومان برای مرغداران و ۳۹ هزار و ۸۰۰ تومان برای مصرف کننده است.

مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم گذار اصفهان گفت: قیمت تمام شده تخم مرغ برای مرغداران ۴۸ هزار تومان است و دولت کاملاً این موضوع را تأیید کرده است اما با توجه به شرایط موجود، هنوز اقدام به اعلام افزایش قیمت تخم مرغ نکرده است.

منصوری اضافه کرد: مسئولان دولتی شرایط مرغداران را بررسی کرده و کاملاً بر این موضوع که قیمت تخم مرغ باید افزایش یابد توافق نظر دارند اما هنوز اقدام عملی در این خصوص انجام نشده است.

وی تاکید کرد: نباید افزایش قیمتی که در بازار است به پای تولیدکنندگان گذاشته شود زیرا این هزینه به جیب تولیدکنندگان نرفته و تولیدکنندگان همچنان در ضرر هستند و با قیمت پایینی تخم مرغ را می‌فروشند.

مدیرعامل اتحادیه مرغ تخم گذار اصفهان گفت: قیمت مصرف کننده اکنون بسیار بالاست که ناشی از زیاده خواهی و اجحاف‌هایی است که در شبکه توزیع وجود دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان