2 برادر بخاطر مذاکرات مالی مرد بخت برگشته را به بدترین شکل به قتل رساندند.

فرمانده انتظامی ملایر از کشف یک فقره قتل و دستگیری قاتل در این شهرستان خبر داد و گفت: قاتل مرد ۴۰ ساله با تلاش ماموران پلیس آگاهی این شهرستان در کمتر از ۷۲ ساعت به دام افتاد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

سرهنگ «احمد ساکی» در تشریح این خبر افزود: به دنبال مفقودی مردی ۴۰ ساله با یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ در شهرستان ملایر، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی بیان کرد: ماموران با تلاش شبانه‌روزی و انجام تحقیقات پلیسی، این خودرو را در اطراف یکی از روستاهای این شهرستان مشاهده کردند که در بازرسی از آن، جسد فرد گمشده را در حالی که آثار ضربات چاقو و جسم سخت بر بدنش مشخص بود، در صندوق عقب خودرو کشف کردند.

فرمانده انتظامی ملایر ادامه داد: با پیدا شدن جسد مقتول، ماموران تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی قاتل یا قاتلان در دستور کار قرار دادند که پس از ۴۸ ساعت کار شبانه‌روزی و با شگردهای خاص پلیسی، متهم اصلی به همراه ۲ نفر از هم‌دستانش شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

سرهنگ ساکی گفت: متهم اصلی که در مواجهه با مدارک و مستندات چاره‌ای جز بیان واقعیت نداشت، اعتراف کرد که به علت اختلافات مالی مقتول را که در روز حادثه به منزلش آمده با ضربات چوب و چاقو به قتل رسانده است.

وی یادآور شد: قاتل پس از سرقت انگشتر و گردنبند طلای وی، با برادرش تماس گرفته و با کمک وی و دوست برادرش که دیگر متهمان دستگیر شده هستند، جسد را با خودروی مذکور در اطراف یکی از روستاهای شهرستان ملایر رها می‌کنند.

فرمانده انتظامی ملایر با اشاره به اینکه طلاهای سرقت شده از یکی از طلا فروشی‌های این شهرستان کشف و در این ارتباط یک نفر متهم نیز دستگیر شد، افزود: با تشکیل پرونده هر چهار متهم به مرجع قضایی معرفی شدند.

 

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر