ادم ربایی و قتل در تهران | دختر جوان ربوده شده جسدش در بوستان ولایت پیدا شد

دختر تهرانی پس از ربوده شدن جسدش در بوستان ولایت پیدا و ماموریت ویژه به دستور بازپرس ویژه قتل تهران صادر شد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

11 آبان ماه امسال پدر و مادر عرفان و صاحبه ربوده شدن این 2 کودک را از خانه شان واقع در جنوب تهران به ماموران پلیس گزارش دادند.

مادر دو کودک در توضیح نحوه ربوده شدن فرزندانش به پلیس گفت:«وسط روز در خانه با فرزندانم تنها بودم که 2 خانم ناشناس مقابل در خانه مان آمدند.آنها خودشان را نیکوکار معرفی کردند و گفتند از طرف یک موسسه خیریه مراجعه کرده اند و با شناسایی خانواده های بی بضاعت اقدام به خرید کفش برای کودکان خردسال می کنند.بعد از من خواستند یک جفت کفش فرزندانم را به آنها نشان دهم تا از روی آن شماره کفش را ببینند.من به داخل خانه رفتم و لای در باز بود که یکدفعه آنها داخل خانه آمدند و در چشم بر هم زدنی فرزندانم را بغل کرده و فرار کردند.»

تحقیقات برای یافتن ردی از دختر خردسال 3 ساله به نام صاحبه و برادر 5 ساله اش به نام عرفان آغاز شد.در همین حال فردی با صدای کامپیوتری شده که قابل شناسایی نبود با پدر و مادر کودکان خردسال تماس می گرفت و از آنها تقاضای یک میلیارد پول نقد می کرد.

تا اینکه شب گذشته پیکر نیمه جان صاحبه و عرفان در بوستان ولایت پیدا شد و با گزارش مردمی نیروهای پلیس و امدادگران اورژانس در محل حاضر شدند.

دختر خردسال قبل از رسیدن به بیمارستان بهارلو جان خود را از دست داد و به قتل رسید و عرفان نیز با حال وخیم در بیمارستان بستری شد و چند ساعتی بعد ترخیص شد.

به این ترتیب رسیدگی به پرونده قتل در دستور کار محمدتقی شعبانی بازپرس کشیک قتل پایتخت قرار گرفت.بررسی های اولیه حمایت از آن دارد که علت مرگ صاحبه خفگی یا خوراندن مواد مخدر است اما هنوز علت دقیق مرگ مشخص نیست.

با دستور بازپرس جنایی جسد برای معاینه دقیق و مشخص شدن علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل شد.همچنین در تحقیقات به عمل آمده مرد جوانی که احتمال می رود با 2 زن جوان آدم ربا ارتباط داشته باشد به عنوان یکی از مظنونان پرونده بازداشت شده است اما در حال حاضر منکر هر گونه ارتباط با آدم ربایان است.

بنا بر این گزارش؛ تحقیقات برای روشن شدن راز ماجرا در شعبه دهم دادسرای جنایی تهران در جریان است.

 

منبع: رکنا
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

پربازدیدترین