واکنش تند رحمتی: سواد مدیریتی ندارید

سرمربی پدیده که این روزها همه کارهای تیمش را انجام می‌دهد به انتقادی غیرورزشی نسبت به حمایت استانی از پدیده بشدت واکنش نشان داد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 سید مهدی رحمتی که پس از مشکلات مالکیتی شهرخودرو پای کار تیمش ایستاده و مورد وثوق مدیران شهری و استانی نیز قرار گرفته امروز در واکنش به انتقادی غیر ورزشی نسبت به حمایت استان و شهر مشهد از ورزش قهرمانی و باشگاه پدیده خراسان به شدت واکنش نشان داد.

سرمربی پدیده در بخشی از استوری تند و تیز خود آورده است :«آیا این درست است که به اسم حمایت از ورزش همگانی ، ورزش قهرمانی استان را بزنیم؟ متاسفانه برخی به جای تشکر از استاندار محترم، نمایندگان مجلس، رییس دادگستری استان و معاون دادستان و شهردار، اعضای شورا و مدیرکل ورزش و جوانان استان به خاطر حمایتشون از تیم مردم و نماینده مشهد بزرگ و یک استان در لیگ برتر با وام گرفتن مبهم از مردم با سوال اینکه چرا بجای ورزش همگانی به ورزش قهرمانی کمک شد مصوبه شورای تامین ، تلاش و همراهی مسئولین خصوصا دادگستری استان و شهردار محترم را زیر سوال برده‌اند.»

مهدی رحمتی تاکید کرده است :«مگر آستان قدس رضوی که میلیاردها تومان هزینه ساخت استادیوم قهرمانی کرده است به غیر از توجه مردم و حمایت از ورزش قهرمانی هدف دیگری داشته است؟ طبیعی است که واقفی پولی برای ساخت استادیوم وقف نکرده بوده و این تشخیص مدیریتی و نیاز سنجی تولیت محترم با اختیارات خود بوده که این ورزشگاه زیبا بعنوان ابرو و اعتبار مشهد ساخته شده است. اگر هم درباره ردیف بودجه ابهامی دارند پس سواد لازم مدیریتی را ندارند که شورای تامین استان یا حدود اختیارات شهردار و شورای شهر  را نمی‌دانند و اگر می‌دانند باید گفت به خاطر مسائل سیاسی و حزبی ، ورزش و علاقه مردم را قربانی می کنند.»

 

منبع: ورزش3

ارسال نظر