انتقال راموس به تیم جدیدش جنجالی شد + جزئیات

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در معرفی سرخیو راموس به عنوان بازیکن جدید این تیم جنجال‌ساز شد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

در حالی که شمارش معکوس برای معرفی سرخیو راموس به عنوان بازیکن جدید پاری‌سن‌ژرمن آغاز شده، دستپاچگی این باشگاه برای رونمایی از ستاره جدیدش جنجال‌ساز شد.
راموس روز گذشته (چهارشنبه) به دفتر مرکزی باشگاه PSG‌ در پاریس رفت تا تست پزشکی‌اش را انجام دهد و پس از آن هم قراردادش را امضا کند.

در شرایطی که بسیاری از رسانه‌ها، قرارداد طرفین را امضا شده توصیف کرده‌ بودند، همه منتظر اعلام رسمی این خبر از سوی سایت رسمی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن بودند که این باشگاه ناگهان مصاحبه‌ای را از کاپیتان سابق رئال مادرید منتشر کرد آن هم قبل از آن که خبر رسمی عقد قرارداد با او را منتشر کرده باشد. این مصاحبه اما خیلی سریع حذف شد. در این مصاحبه که نشریات مارکا و آ اس اسپانیا هم آن را روی خروجی سایت‌های خود منتشر کرده‌اند آمده است: من شماره ۴ پاری‌سن‌ژرمن را انتخاب کرده‌ام. انتخاب این شماره کمی جنبه خرافی هم دارد چون از زمانی که حرفه‌ام را شروع کرده‌ام این شماره را پوشیده‌ام و در تمام زندگی‌ام هم همراه من بوده است. از آنجایی که فکر می‌کنم این شماره برایم خوش‌شانسی و موفقیت به همراه می‌آورد، آن را انتخاب کردم. شماره ۴ الان دیگر بخشی از شخصیت من به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای شده است. برای من پوشیدن این پیراهن در یک تیم بزرگ مانند پاری‌سن‌ژرمن مایه افتخار و اتفاقی بسیار خاص است.

ارسال نظر