فعلا خبری از پرداخت مطالبات کالدرون نیست

هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس هنوز نتوانسته راهکار مناسبی برای پرداخت بدهی به کالدرون پیدا کند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

باشگاه پرسپولیس پس از دریافت حکم دادگاه عالی ورزش در تاریخ نهم خردادماه مبنی بر پرداخت ۵۸۰ هزار دلار به گابریل کالدرون اقدام به مذاکره با سرمربی آرژانتینی پیشین خود کرد تا بتواند زمان بیشتری از او بگیرد.

درخواستی که کالدرون با آن مخالفت کرد تا سرخپوشان تنها تا چهارشنبه هفته جاری فرصت پرداخت این مبلغ را طبق حکم دادگاه CAS داشته باشند.

با این حال هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از جلسات متوالی درباره مسائل مالی این باشگاه نتوانست راهکار مناسبی برای پرداخت بدهی به کالدرون پیدا کند. جعفر سمیعی مدیرعامل و سید مجید صدری رئیس هیأت مدیره نیز با توجه به بدهی ۷۵ میلیارد تومانی خود نتوانستند منبع مالی دیگری را برای پرداخت پول کالدرون فراهم کنند تا سرخپوشان در آستانه محرومیتی دیگر قرار بگیرند.

باشگاه پرسپولیس در طول یک سال گذشته دو بار از سوی فیفا با محرومیت از حضور در نقل و انتقالات روبرو شد و این بار هم بعید نیست با این موضوع دست و پنجه نرم کند تا سرخ‌ها هت‌تریک بدی در پرونده‌های انضباطی خود داشته باشند.

باشگاه پرسپولیس قصد دارد رسیدگی به پرونده کالدرون را به زمان شروع نقل و انتقالات تابستانی خود موکول کند تا بتواند در آن برهه زمانی و با توجه به مبالغی که سرخ‌ها بابت فصل جدید دریافت خواهند داشت طلب پیرمرد آرژانتینی را بپردازند.


منبع: مهر

ارسال نظر

 

پربازدیدترین