انتقام خیلی سخت از کریستیانو رونالدو!

انتقام همان چیزی است که رابین گوسنس مدافع چپ تیم ملی فوتبال آلمان و باشگاه آتالانتای ایتالیا در دیدار مقابل پرتغال، آن را به اجرا گذاشت

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

مدت‌ها پس از احساس شرمندگی مقابل مهاجم پرتغالی یوونتوس، رابین گوسنس در دیدار تماشایی روز گذشته، مهارت و کیفیت خود را مقابل کریستیانو رونالدو به نمایش گذاشت و جالب اینکه گلی که او با ضربه سر به ثمر رساند، تبدیل به کلیدی‌ترین گل مسابقه شد چرا که پرتغالی‌ها خطرناک هر لحظه می‌توانستند نتیجه بازی را به سود خود برگردانند و اگر آلمان فاصله خود را با پرتغال بیشتر نمی‌کرد، ممکن بود بعد از دریافت گل دوم، شرایط سخت تری را در خانه تجربه کند.

اما داستان گوسنس و رونالدو چیست؟

مدافع چپ فوتبال آلمان که در آتالانتا بازی می‌کند، قبلا در یک مسابقه سری آ به مصاف یوونتوس رفته بود که کریستیانو رونالدو را به همراه داشت. پس از مسابقه گوسنس به برنده ۵ توپ طلا نزدیک شد و از او پرسید که آیا مایل است پیراهنش را با وی عوض کند؟ بازیکن آلمانی ادعا می‌کند که رونالدو هنگام گفتن کلمه نه و دادن پاسخ منفی، طوری از او دور شد که حتی چشمش به او نیفتد.

در آن لحظات، این مدافع آلمانی احساس شرمندگی و خجالت کرد اما خیلی نگذشت تا این حس با خنده‌های او در یک رویارویی دیگر عوض بشود. پرتغال در حساس‌ترین دیدار شب گذشته به مصاف آلمان رفت که با حضور رونالدو و گوسنس برگزار می‌شد. رونالدو البته گل اول مسابقه را زد اما در نهایت این آلمان بود که با ۴ گل حریف زرشکی پوش خود را شکست داد و گل چهارم نیز با ضربه سر زیبای گوسنس وارد دروازه پرتغال شد.

خب، طبیعی بود که پس از این مسابقه تلاشی برای تعویض پیراهن با رونالدو نکند. اگر چه کریستیانو بدن تراش خورده و عضلات خود را باز هم در مقابل دوربین‌ها به نمایش گذاشت. گوسنس قبلا نوشته بود رویاها ارزشمند هستند. او در کتاب بیوگرافی‌اش که بخشی از آن توسط وب سایت گل منتشر شده، چنین نوشته است: بعد از بازی یوونتوس سعی کردم آرزوی داشتن پیراهن رونالدو را برآورده کنم. پس از سوت پایان بازی به سراغش رفتم اما او درخواست من را قبول نکرد. من پرسیدم کریستیانو آیا می‌توانم پیراهن تو را داشته باشم؟ اما او بدون اینکه نگاهی به من بکند فقط گفت نه. صورت من کاملا سرخ شد و شرمنده شده بودم. چاره‌ای جز این نداشتم که به رختکن بروم اما در تمام این لحظات احساس حقارت و کوچکی می‌کردم.

"لحظه هایی هست که اتفاق ناخوشایندی رخ می‌دهد و شما به اطرافتان نگاه می‌کنید تا ببینید کسی متوجه این مسئله شده است؟ این دقیق چیزی بود که برای من اتفاق افتاد و در آن لحظه هم سعی کردم آن را پنهان کنم." با این جملات دردناک، این بازیکن آلمانی انگیزه زیادی برای درخشش مقابل پرتغال داشت و در نهایت به هدفی که می‌خواست، رسید. گاهی یک پیراهن چه داستان هایی پشت سر خود دارد!

ارسال نظر