بهشت زهرا موفق ترین نهاد در بحران کرونا

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه با اشاره به دستورالعمل‌های پیچیده‌ای که در بحران کرونا در سازمان بهشت زهرا (س) در بالاترین سطح رعایت شد، گفت: سایر نهاد‌ها از این تجربه موفق الگو برداری کنند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

به گزارش رستانیوز،  به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا، مجید بذرافکن گفت: اگر سازمان بهشت زهرا (س) توانسته با شیوه نامه‌هایی که خود در این بحران ناشناخته تدوین کرده است بر این بحران غلبه کند، بنابراین سایر سازمان‌ها و نهاد‌ها هم می‌توانند و این موفقیت نباید به صورت یک تجربه بماند و لازم است که توسط سایر نهاد‌ها الگو برداری شود.
معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به پذیرش ۴۰ درصدی کل متوفیان کرونایی کشور در سازمان بهشت زهرای تهران، تصریح کرد: اگر گذر کسی به بهشت زهرا (س) بیافتد نظم، ظرافت و برنامه ریزی به وضوح قابل مشاهده است و مراجعان دغدغه‌ای جز دفن اموات ندارند.
بذرافکن ضمن بیان نقش مهم جوانان و نیروی‌های جهادی و داوطلبین در بحران کرونا گفت: ما خیزش جوانگرایانه را با بحران کرونا خوب درک کردیم و شاهد اتفاق بزرگی در گام دوم انقلاب هستیم که جوانان داوطلبانه پا به عرصه گذاشتند و افتخار آفرینی کردند. نمونه بارز این معنا در مدیریت بحران کرونا در سازمان بهشت زهرا (س) شکل گرفت.
وی سپس با حضور در سالن‌های تطهیر مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) با کارکنان سازمان بهشت زهرا (س) و نیرو‌های جهادی و داوطلبین تطهیرکننده دیدار و گفتگو کرد و همچنین سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) که وی را همراهی می‌کرد گزارش کاملی از ۱۵ ماه مدیریت بحران بی سابقه کرونا و خدمات شبانه روزی کارکنان سازمان بهشت زهرا (س) ارائه کرد.

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر

 

آخرین مطالب

پربازدیدترین