پیرزن اسپانیایی، توسط گربه‌های خانگی‌اش خورده شد!

پلیس اسپانیا جسد نیمه خورده شده یک پیرزن اهل این کشور را در آپارتمان محل اقامتش پیدا کرد. جسد پیرزن که گفته می‌شود پس از مرگش بخشی از آن توسط گربه‌های خانگی او خورده شده بود در شمال شهر مادرید اسپانیا پیدا شد. هویت این زن «کلارا اینِس توبون» اعلام شده است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

بنا به گفته همسایگان این زن ۷۹ ساله کلمبیایی، او احتملا بر اثر ابتلا به کرونا جانش را از دست داد. یکی از همسایگان پس از استشمام بوی تعفن از داخل آپارتمان این زن و هجوم مگس‌ها با پلیس تماس گرفت. پلیس دوشنبه شب با کمک آتشنشانی محلی و ورود از طریق یکی از پنجره‌ها جسد تجزیه شده کلارا را در داخل یکی از اتاق‌های خانه اش پیدا کرد.بنا به گفته پلیس بخش بالاتنه این زن توسط گربه‌های خانگی که پس از مرگش گرسنه مانده بودند خورده شده بود. این دو گربه توسط پلیس به مرکز نجات حیوانات منتقل شدند.

بنا به گزارش پلیس این پیرزن از سال ۱۹۹۶ در این آپارتمان به تنهایی زندگی می‌کرد. تمام اقوام این زن در کلمبیا ساکن بودند.

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که وقوع چنین اتفاق وحشتناکی در اسپانیا خبرساز می‌شود. در سپتامبر سال ۲۰۱۹ نیز یک سگ با خوردن بخشی از جسد صاحب مبتلا به سرطان خود که در آپارتمانش در شهر مادرید درگذشته بود توانسته بود به مدت ۱ ماه زنده بماند. پزشکان در آن زمان اعلام کرده بودند که از مرگ این مرد ۵۶ ساله که هویتش «ماتیاس» اعلام شده بود یک ماه می‌گذرد.

 

ارسال نظر