ساخت پاتوق فرهنگی برای ناشنوایان

شهردار تهران در دیدار با اعضای فدراسیون ناشنوایان برای همکاری با این فدراسیون برای ساخت یک پاتوق برای ناشنوایان اعلام آمادگی کرد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

اعضای هیأت رئیسه فدراسیون ناشنوایان به همراه سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک با پیروز حناچی شهردار تهران دیدار و گفتگو کردند.

حناچی در این دیدار گفت: شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری به دنبال مناسب سازی معابر برای معلولان بوده است و در افتتاح هایی که در این دوره از مدیریت شهری انجام شد، یکی از شرط های افتتاح ، مناسب سازی برای معلولان بود؛ به عنوان مثال در مترو هیچ ایستگاهی افتتاح نشد مگر این که برای معلولان مناسب سازی شده باشد.

حناچی همچنین با اشاره به ملکی که اعضای فدراسیون خواستار ورود شهرداری برای نوسازی آن بودند هم گفت: شهرداری از ساخت یک پاتوق فرهنگی برای ناشنوایان استقبال می کند و حاضر است در این زمینه همکاری داشته باشد.

در این دیدار دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک هم حضور داشت و با تشریح برنامه ها و وضعیت فدراسیون ناشنوایان از شهردار تهران خواست که برای کمک به وضعیت این فدراسیون مساعدت کند.

 تیشه گران رئیس فدراسیون ضمن تشکر از حمایت های ویژه صالحی امیری و حناچی شهردار تهران نسبت به ناشنوایان ، اظهار کرد : امیدواریم با همکاری های فی مابین و تعامل هرچه بهتر با شهرداری تهران و کمیته ملی المپیک بتوانیم در توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر ورزش ناشنوایان گام برداریم.

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر