قتل عام دردناک خانواده کرج

کشف اجساد زن جوان و کودک خردسالش در کمد دیواری خانه شان چند روز بعد از کشف جسد پدر خانواده بر فرضیه قتل عام خانوادگی مهر تایید زد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

قتل عام شهرک اوج کرج یکی از تکان دهنده‌ترین حوادث چند روز اخیر بود. در قتل عام شهرک اوج بعد از پیدا شدن جسد مرد خانواده که به ضرب گلوله جان خود را از دست داده بود، جسد همسر و فرزند او در خانه شان پیدا شد. ماجرای قتل عام شهرک اوج هنوز در جریان دستور قضایی قرار دارد و پلیس در تلاش برای یافتن ردی از عامل این جنایت و رازگشایی این پرونده است. روز یکشنبه ۳۰ خرداد خانواده شاه میرزایی بعد از تماس‌های بی‌پاسخ با حمیدرضا، پسر این خانواده در حالی که نگران سلامتی او و همسر و فرزندش بودند به خانه آنها واقع در شهرک اوج کرج مراجعه کردند و با پیکر بی‌جان حمیدرضا مواجه شدند.

بلافاصله موضوع در جریان کار ماموران پلیس قرار گرفت و جسد حمیدرضا برای معاینات به پزشکی قانونی منتقل شد.

  • کشف جسد همسر و فرزند مرد کرجی در شهرک اوج

عموی حمیدرضا در توضیح جزییات این ماجرا گفت: «روز یکشنبه از ساعت یک و نیم ظهر موبایل حمیدرضا و همسرش خاموش شد.آن روز پدر و مادر حمیدرضا برای شرکت در مراسم تدفین یکی از بستگان از کرج به تهران رفته بودند. وقتی چند ساعتی در بی‌خبری از حمیدرضا و خانواده‌اش گذشت، پدر و مادر حمیدرضا نگران شدند و به خانه برگشتند. لحظه‌ای که در خانه حمیدرضا باز شد با پیکر بی‌جان او مواجه شدند که روی زمین افتاده بود.»

او در ادامه گفت: «آن روز صبح برادر من یعنی پدر حمیدرضا به او گفته بود اجازه بدهد همسر و فرزند حمیدرضا را با خود به تهران ببرد اما حمیدرضا گفته بود که مهمان دارند.

او توضیح نداده بود که مهمان آنها چه کسی است و وقتی جسد حمیدرضا کشف شد، همسر و فرزندش ناپدید شده بودند. در نخستین فرضیه پلیس گفت شاید حمیدرضا خودکشی کرده باشد اما بعدا مشخص شد که او با اصابت گلوله به سرش جان خود را از دست داده بود. در حالی که هنوز مشخص نبود چه کسی عامل شلیک به سر پسربرادرم است، تحقیقات برای پیدا کردن ردی از همسر و فرزندش آغاز شد و امیدوارم دختر ۵ ساله حمیدرضا زنده پیدا شود تا داغ برادرم را تسکین دهد.»

جسد همسر و فرزند مرد کرجی در کمد دیواری خانه شان بود

عموی مقتول در ادامه گفت: «با کمک پلیس تمام خانه را گشتیم.اما ردی از همسر و فرزند حمیدرضا نبود. روز بعد بوی نامطبوعی از کمد دیواری خانه آنها به مشام می‌رسید اما رختخواب‌های داخل آن مرتب بود.وقتی بوی نامطبوع بیشتر شد، رختخواب را بیرون ریختیم و دیدیم که جسد همسر حمیدرضا و دختر ۵ ساله آنها زیر رختخواب‌ها بود. آنها بعد از کشته شدن داخل کمدی دیواری قرار داده شده بودند و رختخواب‌ها مرتب و منظم روی اجساد آنها چیده شده بود.»

عموی حمیدرضا در مورد نحوه کشته شدن زن جوان و دخترش گفت: «ظاهرا آنها با شلیک گلوله از پا درآمده‌اند. ما مطمئن هستیم که شخصی خارج از خانواده وارد خانه پسر برادرم شده و او و همسر و فرزندش را به قتل رسانده است.»

عموی حمیدرضا در پاسخ به این سوال که آیا احتمال می‌دهید حمیدرضا به زندگی خود و خانواده‌اش پایان داده باشد گفت: «اگر حمیدرضا عامل این جنایت بود باید اسلحه‌ای در کنار جسد او کشف می‌شد. او کارمند شهرداری بود و مشکل مالی نداشت. عاشق دخترش و همسرش بود و مشکلی در زندگی‌اش نداشت. خانواده او به شخصی مظنون هستند و ادله و قرائنی هم بابت این ظن خود به پلیس ارائه کرده‌اند. جسد پسر برادرم با لباس مهمانی پیدا شد. در خانه خودش با لباس راحتی نبود و این نشان می‌دهد منتظر یک مهمان بوده است. »

در حالی که پرونده در جریان رسیدگی قضایی قرار دارد اما تا کنون هیچ سرنخی از عامل این جنایت در دست نیست و راز قتل عام خانواده کرجی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

ارسال نظر